Ślubne balony – dekoracja, która może przyćmić wszystkie inne

Dekoracje ślubne wcale nie muszą być sztampowe i nudne – gołąbki, pierścionki i serduszka to klasyka, ale nie zawsze w guście każdego, nawet podczas dnia zaślubin. Firmy, które zajmują się produkcją i sprzedażą dekoracji ślubnych, w swojej ofercie mają teraz naprawdę duży wybór produktów, w tym nieśmiertelne balony. To właśnie one mogą być wyjątkową ślubną dekoracją, jeżeli tylko ma się pomysł na ich oryginalne użycie!

balony ślubneBalony to sprawdzone rozwiązanie na każdą okazję – urodziny, zabawę sylwestrową, wieczór panieński czy właśnie na wesele. Jednak samo ich rozwieszenie na linkach pod sufitem nie jest jedynym pomysłem na to, aby udekorować salę. Balony można wykorzystać znacznie bardziej kreatywnie i przygotować z nich efektowne wzory. Dodatkowo kupić można teraz balony w przeróżnych kształtach i rozmiarach, z kolorowymi nadrukami, a nawet balony ledowe, które są hitem sezonu.

Łuki i serca, czyli co można zbudować z najprostszych balonów?

Dzięki balonom można stworzyć nawet bardzo skomplikowane konstrukcje. Wśród tych, które najczęściej spotykane są na weselach, są bramy, łuki i serca. Balony osadzone na odpowiednim stelażu mogą wtedy upiększyć wjazd do domu weselnego, a także sama salę weselną. Balony mogą tworzyć w niej efektowne przejścia, a w połączeniu z innymi elementami, na przykład zwiewnymi kawałkami woalu rozwieszonymi pod sufitem, wprowadzą do wnętrza bajkową atmosferę. Z balonów bardzo często budowane są także serca, łabędzie czy pierścionki – taka dekoracja na pewno będzie przyciągała uwagę gości podczas zabawy weselnej, a także w sprzedaży znajdują się balony z nadrukami, które wyglądają jeszcze szykowniej.

Serduszka idealnie prezentują się na zdjęciach

Oprócz balon w swoim tradycyjnym kształcie zakupić można także balony w kształcie serduszek czy gołębi. Serduszka, obowiązkowo w czerwonym kolorze, są strzałem w dziesiątkę na grupowe zdjęcie ze wszystkimi gośćmi. Jeżeli dodatkowo balony zostaną napompowane helem, wtedy w trakcie robienia zdjęcia mogą zostać puszczone do nieba, tworząc przepiękny widok. Zamówić trzeba wtedy specjalną butlę z gazem – w ofercie mają ją także firmy sprzedające dekoracje ślubne.

A może balony ledowe?

Nowością na rynku dekoracji są balony ledowe, które świecą w ciemnościach. W środku balonu znajduje się wtedy dioda LED, która rozświetla jego wnętrze. Zakupić można zarówno balony jednokolorowe, na przykład świecące na biało czy czerwono, jak i balony z diodami zmieniającymi kolory. Taki balon świeci nieprzerwanie nawet do 2 dni!

Zatem zwykle balony mogą stanowić wspaniałą i wcale nienudną dekorację weselną – wystarczy tylko pomysł, jak je zaaranżować, by dzień zaślubin zyskał w efekcie jeszcze piękniejszą oprawę!

Stopka autorska: balony ślubne można kupić na  www.slubnezakupy.pl/sklep,115,balony.htm

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz