Słodycze reklamowe – idealne na każdą okazję

Czapeczki, długopisy czy notesy to nadal klasyka upominków reklamowych w agencjach marketingowych. Wybór jest jednak znacznie większy i coraz szerszym powodzeniem cieszą się wśród klientów także wszelkiego rodzaju słodkie gadżety – nie tylko cukierki, ale także ekskluzywne czekolady i zestawy upominkowe.

Reklama

słodycze reklamoweZawsze miło dostać coś słodkiego – właśnie dlatego słodycze reklamowe są tak chętnie wybierane i sprawdzają się w każdej branży. Jeżeli szuka się uniwersalnych produktów, które będą idealne w sklepie odzieżowym oraz w firmie skupionej na najnowszych technologiach, cukierki, czekolady czy marmoladki sprawdza się niezależnie od okazji, a dzięki dodatkowej personalizacji będą mogły służyć jako pomysłowy nośnik reklamy.

Dla klientów, pracowników i kontrahentów

Zaletą słodkości jest przede wszystkim ich wszechstronność i w ten sposób mogą posłużyć jako drobny prezent dla każdego. Będą stanowiły miły upominek dla klientów odwiedzających firmę, mogą być wykorzystane także jako prezenty dla pracowników oraz kontrahentów – zarówno podczas spotkania biznesowego, aby umilić czas, jak i po udanych negocjacjach jako wyraz wdzięczności.

Pełna personalizacja

Dużym plusem słodkich upominków jest też możliwość ich personalizacji, czyli dodania różnych napisów czy grafik na opakowaniach. Wtedy słodki cukierek lub czekoladka mogą być także nośnikiem przekazu reklamowego i sprawią, że klienci będą kojarzyli daną firmę jeszcze bardziej pozytywnie. Koszty usługi personalizacji wcale nie są drogie, dlatego warto się na nie zdecydować. Przy większych zamówieniach ceny jeszcze bardzie idą w dół.

Czekoladowe logo firmy

Powodzeniem cieszą się też czekolady Choco Text, z których można ułożyć życzenia czy nazwę firmy – na poszczególnych kawałeczkach czekolady znajdują się literki. Również w sprzedaży dostępne są czekoladki w różnych kształtach, na przykład samochodów, telefonów, piłek czy nawet wózków widłowych. Przygotowano też coś na różne święta – Wielkanoc, Boże Narodzenie, Walentynki.

Gdzie najlepiej kupować słodycze reklamowe?

Największy wybór słodyczy czeka w firmach, które skupiają się właśnie na ich sprzedaży, nieraz także produkcji i można wtedy zamówić słodkości specjalnie dopasowane do firmy, na przykład z wybitym w słodkiej mlecznej czekoladzie logo. Najpopularniejsze i też najtańsze są cukierki i miętówki, także kupić można lizaki, ciasteczka, czekolady, również w ozdobnych pudełkach.

Słodkości reklamowe są w związku z tym świetnym sposobem na upominek niezależnie od okazji. Ich niska cena i wszechstronność sprawiają, że doskonale nadają się one na każdą okazję i zawsze będą budziły uśmiech na twarzy obdarowanego.

Stopka autorska: słodycze reklamowe dla firm – www.slodkieupominki.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz