Komfortowy nocleg w Warszawie – zapraszają nie tylko hotele

Warszawa co roku przyciąga setki tysięcy turystów, dodatkowo jest także częstym miejscem spotkań biznesowych. Właśnie z tego powodu baza noclegowa stolicy Polski jest tak dobrze rozwinięta. Ci, którzy doceniają komfort wypoczynku, nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem dla siebie czegoś interesującego i wcale nie muszą być to hotele!

Coraz większym powodzeniem wśród Polaków i obcokrajowców odwiedzających Polskę cieszą się apartamenty na wynajem. To interesująca alternatywa dla hoteli, która powinna przypaść do gustu osobom doceniającym większą prywatność i wygodę. Do dyspozycji otrzymuje się całe mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem i to wcale nie w takiej wysokiej cenie.

Wypoczniesz w swoim rytmie

Apartamenty w szczególności cieszą się dużym powodzeniem wśród tych osób, które doceniają komfort i intymność, mają swój własny rytm dnia i nocy, chcą mieć spokój i jednocześnie niezbędne zaplecze do tego, aby przygotować sobie coś do jedzenia bez wychodzenia z pokoju. Apartament to mieszkanie, które wynajmuje się na weekend lub dłuższy okres. W cenie czeka w pełni wyposażone wnętrze, zwykle gustownie urządzone i z nowoczesnym wyposażeniem dla jeszcze milszego pobytu.

Wiele właścicieli apartamentów oferuje swoim klientom także dodatkowe usługi, na przykład można skorzystać z wyżywienia – na miejsce zostanie dostarczone śniadanie, obiad i kolacja. W cenie włączona jest też usługa sprzątania, żeby zawsze wracać go czystego apartamentu, na ogół internet, telewizja kablowa, nawet miejsce parkingowe. Ponadto można zamówić zrobienie zakupów czy zarezerwowanie miejsc w restauracji, zatem komfort jest tutaj zawsze na najwyższym poziomie.

Taniej niż w hotelu!

Ceny wbrew pozorom wcale nie są wyjątkowo wysokie, chociaż oczywiście wyższe niż noclegi w hostelach. Gdy wynajmuje się apartament, płaci się za całe mieszkanie, a nie za pojedynczy pokój czy łóżko. W ofercie określona jest liczba osób, która do apartamentu może się zmieścić – zwykle to od 3 do 5 osób w zależności od jego przestrzeni. Wtedy cena jest dzielona na kilka osób, dlatego wychodzi dość tanio, często miej niż w hotelu.

Przykładowo apartament w centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, to wydatek około 250 złotych na 3 osoby. Im dalej od serca miasta, tym mniej można zapłacić, dlatego wcale nie jest to taki wysoki wydatek. Najwięcej zapłaci się wtedy, gdy wynajmuje się apartament tylko dla siebie.

Dlatego przy planowaniu wycieczki do Warszawy, zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych, warto zapoznać się bliżej z ofertą apartamentów. Dla wielu osób jest to strzał w dziesiątkę – znacznie lepszy pod każdym względem nocleg niż hotele.

Stopka autorska: Apartamenty w Warszawie – warsawovernight.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz