Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Zaręczyny to niesamowite wydarzenie. Jeśli chcemy, by było szczególnie wyjątkowe, musimy zaplanować je z najdrobniejszymi szczegółami. Bardzo często (chociaż już coraz częściej odchodzi się od tego zwyczaju), zaręczyny są planowane i organizowane przez mężczyznę w tajemnicy przed kobietą. To być może nieco komplikuje sprawę, ponieważ to właśnie kobieta zazwyczaj posiada większe predyspozycje do planowania tego typu imprez.

Reklama

Do jednego z trudniejszych zadań, jakie powierza się mężczyźnie jest wybór pierścionka zaręczynowego. Dobrym wyborem może okazać się pierścionek zaręczynowy z brylantem. Większa lub mniejsza ozdoba tego typu otoczona białym lub żółtym złotem okazać się może nie tylko trafnym, ale wręcz wyśmienitym wyborem. Nawet drobny brylant jest w stanie do tego stopnia olśniewać, że w szybkim tempie rozpromieni twarz każdej kobiety. Zazwyczaj pierścionki tego typu są dosyć drogą inwestycją, nie mniej jednak z pewnością wyjątkowo opłacalną. Brylant wcale nie musi być szczególnie okazały (dużych rozmiarów), by był piękny. Bardzo często spotkać można się z na tyle dobrym wykonaniem, że maleńki brylant w pierścionku zaręczynowym z brylantem o wiele bardziej zachwyca niż duży. Zatem pierścionek wyposażony w brylant o wielkości 0,1 ct (czyli 3 mm) posiadający odpowiednie wykonanie, na przykład stanowiący środek kwiatu, może być niesamowitym zaskoczeniem dla wybranki serca.

Mowa tutaj o często wykorzystywanym przez jubilerów motywie lilii (której środkiem jest wspomniany wcześniej brylant). Do tego typu „oczka” pierścionka z brylantem najbardziej pasuje mieszane złoto (białe oraz żółte), warta uwagi jest tutaj próba 585. Ponadto droższe, ale jednocześnie o wiele piękniejsze będą pierścionki zaręczynowe z brylantem wykonane ręcznie, co sprawi, że każdy najdrobniejszy element będzie idealnie dopracowany, a końcowy efekt olśni obdarowaną osobę. Sam pierścionek to jednak nie wszystko. Wyjątkowo ważne jest samo opakowanie, które jest czymś w rodzaju zwiastuna zbliżającej się chwili ujrzenia przepięknego pierścionka zaręczynowego z brylantem. Powinno łączyć ono zatem jednocześnie cechy piękna jak i elegancji, które oczywiście łączy również znajdujący się w nim pierścionek zaręczynowy z brylantem. Jak widać pierścionek zaręczynowy niesie za sobą ogromną symbolikę i jest sposobem na powiedzenie „kocham cię” w bardzo dostojnej chwili, właśnie dlatego wyposażony w brylant będzie idealnym wyborem.

Stopka autorska: wec.com.pl – pierścionki zaręczynowe z brylantem

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz