Pomysł na wieczór kawalerski

Jazda ferrari to wspaniały prezent na wieczór kawalerski dla miłośników motoryzacji. Emocje doświadczane na torze wyścigowym są wrażeniem pamiętanym na długie lata. Skok ze spadochronem to ekstremalna rozrywka, która dostarcza niezwykłej dawki adrenaliny. Nauka strzelania z broni palnej to zarówno niespotykana atrakcja, jak też praktyczna umiejętność obsługi pistoletu lub karabinu.

Reklama

Jazda Ferrari – zabawa dla fanów szybkich pojazdów

Przejażdżka Ferrari to marzenie dla wielu fanów motoryzacji. Uczestnik atrakcji zasiada za kierownicą Ferrari 458 Italia i pokonuje tor pojazdem osiągającym maksymalną prędkość 340 km/h! Samochód budzi zazdrość wśród kierowców oraz zachwyca swymi parametrami – silnik o pojemności 4,5 l V8 oraz przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 3,5 sekundy! Możliwość prowadzenia maszyny o takich osiągach to wyjątkowe przeżycie, które pamięta się na długie lata. Bezpieczeństwo przejażdżki jest zapewniane przez profesjonalnych instruktorów, którzy przebyli już tysiące jazd na tym torze. Realizacja oferty trwa cały dzień, więc można spędzić wiele godzin na podziwianiu możliwości pojazdu. Do wyboru są nawierzchnie betonowe, asfaltowe oraz płyty betonowe. Jest to świetny pomysł na oryginalny prezent na wieczór kawalerski, który spodoba się nie tylko fanom motoryzacji.

Skok ze spadochronem – ekstremalna rozrywka dla odważnych

Skok ze spadochronem to wspaniały prezent, który gwarantuje niezwykłą dawkę adrenaliny. Atrakcja rozpoczyna się od krótkiego szkolenia, na którym uczestnik jest informowany o procedurze skoku. Następnie członkowie rozrywki wznoszą się na wysokość 1700 m, skąd skaczą wraz z instruktorami. Sam lot trwa 50 sekund, jednak uczucie swobodnego spadania jest niezapomniane. Szybowanie w przestworzach z otwartym spadochronem zajmuje ok 10 minut, w ciągu których można podziwiać świat z perspektywy ptaka. Obowiązek bezpiecznego lotu spoczywa na instruktorze, który uzyskał uprawnienia w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Skok ze spadochronem jest spełnieniem marzenia, które na zawsze zostanie w pamięci uczestników.

Strzelnica – prezent dla miłośników broni

Nauka strzelania to wspaniały prezent pozostawiający niesamowite wrażenia w każdym uczestniku. Co więcej, jest to praktyczna lekcja obsługi broni, dostarczająca nowych umiejętności. Na początku uczestnicy są zapoznawani z zasadami bezpieczeństwa, działaniem broni palnej oraz konstrukcją sprzętu. Następnie instruktorzy wyjaśniają postawę strzelecką oraz pokazują, jak oddawać celny strzał. Uczestnik ma szansę wypróbować swoje możliwości strzelając do tarczy. Za bezpieczeństwo na strzelnicy odpowiadają profesjonalni instruktorzy. Jest to wspaniały pomysł na prezent na wieczór kawalerski zarówno dla miłośników broni, jak też fanów mocnych doznań

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz