Prezent na walentynki – co wybrać?

Walentynki stały się świętem, które obchodzone jest szczególnie mocno przez młodszą część naszego społeczeństwa. 14 lutego niemal każdy chce w jakiś sposób okazać drugiej osobie, że ją kocha np. dając jej prezent. Zobaczmy najlepsze pomysły na walentynkowy prezent.

Reklama

Biżuteria

Kobiety kochają biżuterię dlatego wisiorek w kształcie serduszka jest doskonałym pomysłem na to, by pokazać wybrance serca swoją miłość. Może to być serduszko złote, srebrne czy wykonane z jakiegoś kamienia szlachetnego. Wybór zależy od zasobności portfela darczyńcy i upodobań osoby obdarowanej.

Maskotka

Dużą popularnością wśród prezentów walentynkowych cieszą się przytulanki. Misia z serduszkiem w rękach możemy spotkać w tym okresie niemal w każdym sklepie. Jest to prezent uniwersalny, bo można nim obdarować nie tylko kobietę, ale i mężczyznę, pokazując im w ten sposób swoje uczucia.

Koszulki walentynki

Dobrym pomysłem na prezent walentynkowy są również koszulki walentynki. Możemy wybierać wśród gotowych koszulek z napisem Kocham Cię czy I love you, ale możemy również zamówić koszulkę z własnym nadrukiem. Dzięki temu koszulka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, dzięki czemu będzie jeszcze cenniejsza dla osoby obdarowanej.

Podaruj emocje

Doskonałym sposobem na prezent walentynkowy będzie podarowanie ukochanej osobie emocji. Możemy więc razem wybrać się w nietypowe miejsce, które dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Jedni wybiorą wspólny skok na spadochronie, inni wyprawę do escape roomu, a jeszcze inni będą woleli po prostu miły wieczór w dobrej restauracji. Wybór po raz kolejny zależy od tego, co lubimy i co sprawia nam przyjemność.

Podaruj czas

Prezentem, który jest bardzo podobny do proponowanego wyżej, jest podarowanie drugiej osobie czasu. Jeśli odczuwamy boleśnie, że czas przecieka nam przez palce, mamy go dla siebie coraz mniej, to postarajmy się choć od czasu do czasu znaleźć go nieco więcej. Niech to będzie wspólny czas spędzony w kinie, teatrze, na spacerze lub po prostu na wspólnej kolacji w zaciszu domowym. Wybierzmy to, czego nam na co dzień brakuje, by sprawić, że ten walentynkowy wieczór stanie się wyjątkowy.

Hand made

Na koniec pomysł dla tych, którzy chcą podarować swojej ukochanej osobie coś naprawdę specjalnego. Jeśli umiecie tworzyć jakieś dzieła własnoręcznie, macie dar do rysowania, lepienia, szycia czy w jeszcze inny sposób umiecie stworzyć jakieś niezwykłe dzieła, to wykorzystajcie tę umiejętność do stworzenia prezentu dla miłości swojego życia. Z pewnością będzie zachwycona wiedząc, że rzecz ta została stworzona specjalnie z myślą o niej.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/20-sex-i-podryw

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz