Prezenty dla Niej, czyli jak ją zaskoczyć?

Żyjemy w świecie pełnym niespodzianek, otaczające nas życie daje dużo satysfakcji i nieprzewidzianych sytuacji. Marzymy i realizujemy nasze plany. Od zarania dziejów ludzi stworzeni są do życia w grupie, parach. Małe dziewczynki wychowane na bajkach o czerwonym kapturku czy królewnie śnieżce, marzyły o księciu czy królewiczu z bajki na białym koniu. Dorastając, królewicza zaczęli zastępować szkolni koledzy i przyjaciele. Wzorowali się na rodzicach. Dziewczyny pragnęły towarzysza i partnera czy przyjaciela, marzyły i marzą o mężu.

Reklama

Życie w duecie niesie pewne zobowiązania ale również przyjemności. Chcemy być kochani, zaskakiwani pozytywnymi sytuacjami. Marzymy o stworzeniu idealnego związku z przyjemnym aspektem. Staramy się, sprawiać drugiej osobie dużo radości, drobiazgami i rzeczami ważnymi.

Prezenty dla Niej są ważną częścią naszego starania, ponieważ świadczą o tym że chcemy się dzielić i sprawiać radość. Czasem przypadkowo zauważymy jakiś ciekawy breloczek i pomyślimy, spodoba się. Czerwona pachnąca róża bez okazji zauroczy każdą kobietę. Mamy mnóstwo możliwości by zaskoczyć naszą dziewczynę czy żonę. Interesujemy się ich życiem, wiemy co jest dla nich ważne i wartościowe.

Trafia się nam wyjątkowa oferta na wyjazd do SPA, idealny prezent dla zmęczonej i zapracowanej kobiety. Taki prezent na pewno doceni i będzie wdzięczna. że myślimy też o jej potrzebach. Nowoczesne kobiety prowadzą samochody ale czasem mają problem ze znalezieniem drogi a zbliża się data urodzin, kupmy mapę podróżną z nawigacją a odniesiemy sukces i zaskoczymy naszą podróżniczkę.

Wiemy, że przyjaciółka uwielbia czytać książki. Znamy jej upodobania i już mamy gotowy i idealny prezent. Są osoby które mają bardzo wyrafinowane gusta i indywidualne podejście do jakości prezentów. Wtedy musimy się trochę pogimnastykować, aby zaspokoić potrzeby takiej osoby. Możemy zaprosić na rejs statkiem po Wiśle albo skok z bandżi dla osób o ekstremalnym charakterze. Niespodzianka murowana.

Wśród nas żyją również osoby bardzo romantyczne. Idealnym rozwiązaniem będzie zaproszenie na romantyczną kolację przy świecach do włoskiej restauracji. Nastrój przy kieliszku dobrego wina udzieli się obojgu.

Prezenty dla Niej muszą być uroczą niespodzianką, sprawiającą dużą przyjemność i nieważne czy będzie to maleńki prezencik czy wyjazd na wakacje. Najważniejsze są dobre chęci i szczery prezent. Często symboliczne podarki i pamiątkowe drobiazgi są ważniejsze i milsze sercu. Ciekawym pomysłem może okazać się ugotowanie obiadu dla swojej wybranki, która wie, że kosztowało nas to sporo pracy i wysiłku, ponieważ z gotowaniem nam nie po drodze.

Prasowanie, są osoby które nie cierpią tej czynności. Zróbmy niespodziankę i wyprasujmy całe pranie które od tygodnia leży w koszu, zaskoczenie będzie ogromne i przyjemności co nie miara. Nie zawsze prezenty trzeba kupować. Zamiast kolejnej bluzki czy torebki, zróbmy coś od serca i zaskarbimy sobie nie tylko poczucie wdzięczności, ale również satysfakcję z tego, że sprawiliśmy przyjemność i potrafimy pomagać i doceniać codzienne czynności życia.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz