Prowadzenie firmy w biurze czy w domu?

Niektóre działalności nie wymagają posiadania biura w dobrej lokalizacji. Pracę możemy wykonywać poprzez komputer z dostępem do internetu w piżamie i kapciach. Co jest lepsze dla Twojego biznesu? Przekonaj się i podejmij słuszną decyzję!

Reklama

Własne biuro w dogodnej lokalizacji czy domowe zacisze? Jak to zwykle w życiu bywa – Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, a więc przejdziemy przez ich analizę i sprawdzimy co jest korzystniejsze dla biznesu. Początek każdej działalności nie jest łatwy, chyba że od razu ruszamy ze swoją bazą klientów i mamy zlecenia zapewniające nam płynność finansową. Większość jednak startuje od zera i stara się maksymalnie redukować koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jeżeli na początku nie jest wymagane posiadanie biura i zatrudnianie pracowników, to znacznie korzystniejsza jest praca w domu. Nie tracimy czasu na dojazdy i kosztów związanych z wynajmem biura czy transportem. Jednak w momencie kiedy nasza działalność zacznie dobrze prosperować i przyjdzie czas na zatrudnienie pierwszych pracowników, konieczne będzie biuro – Nawet jeśli pracownicy mogą pracować zdalnie.

Bardzo dużo dobrze prosperujących firm upadło właśnie z powodu tego, że właściciele bali się zrobić krok do przodu. Czy to z powodu oszczędności czy wygody – Mimo, że przyszedł czas na własne biuro to dalej pracowali w domowym zaciszu, a wiąże się to z bardzo dużą stratą wydajności pracy. W domu czeka na nas wiele pokus i innych obowiązków – Do sypialni dzieli nas zaledwie kilka kroków, mogą wpaść znajomi na kawę czy nasza druga połówka poprosi nas o wykonanie typowych domowych czynności, bo…Skoro pracuje się w domu to znajdzie się trochę czasu na posprzątanie, wstawienie prania czy zrobienie obiadu.

Rozwiązaniem jest właśnie własne biuro – Miejsce w którym będziemy wykonywać wyłącznie czynności związane z naszą pracą. W każdej większej miejscowości znajdują się firmy oferujące powierzchnie biurowe, których cena zależy od lokalizacji i standardów. Biuro do wynajęcia w Warszawie w bardzo dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie, znajdą Państwo na ulicy Ogrodowej 58. Bardzo blisko centrum Warszawy, świetny dojazd komunikacją miejską i bardzo wysoki standard powierzchni biurowych.

Biura są różnej wielkości więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a jak przystało na wysokiej klasy biurowiec, w swojej ofercie mają również sale konferencyjne dostosowane do ilości osób i dodatkowych udogodnień. Oczywiście nie jest to jedyny biurowiec w Warszawie, ale w takiej lokalizacji i standardzie ciężko znaleźć lepszą cenę. Jeżeli lokalizacja nie jest jednym z priorytetów, to warto poszukać biura w internecie – Na Tarchominie można znaleźć biuro już za 500zł netto miesięcznie.

Jeżeli pragniesz, żeby Twoja firma cały czas stawiała krok do przodu to z pewnością prędzej czy później trzeba będzie przejść na własne biuro – Pytanie tylko czy poświęcisz wygodę dla rozwoju swojej firmy?

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz