Strój kąpielowy – aktywnośc w zimie

Aktywność fizyczna to klucz do utrzymania czy poprawy stanu zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Aktywnym warto być nie tylko latem, ale o każdej porze roku. Jesień, a zwłaszcza zima wiele osób nie zachęca do aktywności fizycznej. To jednak duży błąd, warto się przełamać i skorzystać z wielu propozycji spędzania aktywnie wolnego czasu. Jedną z propozycji z całą pewnością może basen. Wystarczy godzina na basenie, by zapomnieć o chłodzie za oknem w zimowe dni.

Reklama

Spędzanie czasu na basenie w środku zimy

Basen proponuje i zapewnia aktywność fizyczna na wiele sposobów. Może to być pływanie wysiłkowe, relaks w jacuzzi, a także uczestniczenie w wielu zabawach. W zabawy przodują oczywiście aquaparki, wyposażone w kilka zjeżdżalni, podwójne fale tworzone na wodzie, bicze wodne czy brodziki dla dzieci. Najlepsze z nich oferują także zewnętrzne baseny geotermalne oraz o właściwościach leczniczych baseny solankowe. Dodatkowe kalorie z łatwością zostaną spalone nawet podczas zabawy w wodzie. Z pewnością dzieci entuzjastycznie zareagują na taką aktywną formę spędzania czasu. Na basenie każdy znajdzie atrakcje dla siebie, w godzinę organizm wypocznie i się zregeneruje na kolejne dni. Wybierają się na basen wystarczy wyposażyć się w strój kąpielowy.

Wybór stroju kąpielowego na basen

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego na basen może być dla wielu problematyczny. Najłatwiej podzielić strój kąpielowy na jedno oraz dwuczęściowy. Zarówno jeden, jak i drugi musi przylegać do ciała i być dopasowany do kształtu sylwetki. Osoba powinna czuć się z nim komfortowo i swobodnie. W przypadku pływania wysiłkowego, a nawet rekreacyjnego na zamkniętym basenie polecany jest strój kąpielowy jednoczęściowy. Nie powinien ograniczać ruchów podczas pływania. Stroje jednoczęściowe różnią się między osobą długością nogawek oraz układem ramiączek. Podczas pływania najlepiej sprawdzają się ramiączka skrzyżowane, ponieważ nie zsuną się podczas wykonywania intensywnych ruchów. Natomiast na baseny zewnętrzne, a także atrakcje zapewniające relaks i odpoczynek proponuje się stroje jednoczęściowe. W obu strojach ważny jest materiał z jakiego są wykonane. Powinien on być odporny na działanie chloru i wszelkie przetarcia np. podczas zabawy na zjeżdżalni.

Stroje kąpielowe marki LiParie

Marka LiParie posiada bogatą ofertę strojów kąpielowych. W swojej ofercie posiada stroje: jednoczęściowe, dwuczęściowe, figi, bikini, bandeau (opaska na biust), czy tankini (spodenki od bikini z topem). Wszystkie są niezwykle starannie wykonane, z trwałego materiału. Dzięki takiej różnorodności każda kobieta będzie mogła wybrać strój kąpielowy dopasowany do kształtu swojej sylwetki.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz