Trendy modowe na jesień 2014

Moda nie lubi stagnacji. Co sezon coś się w niej zmienia. Jako, że za naszymi oknami już jesień, warto zaopatrzyć się w to co będzie trendy. 
A cóż takiego zalecają nam w tym sezonie najwięksi kreatorzy mody? Z pewnością różnego rodzaje płaszcze, peleryny, parki oraz inne ,,narzutki”. Im większe tym lepsze. W tym roku  płaszcze nie muszą być dopasowane do figury – krój bombki czy też nawet nieco workowaty z pewnością będzie zwracał uwagę na ulicy. Zatem, jeśli ktoś posiada w domu za duży płaszcz swojej mamy czy starszej siostry prawdopodobnie będzie mógł go z powodzeniem nosić tej jesieni. Do mody wracają też futra – ku niezadowoleniu ekologów. Tej jesieni im cieplejsze i dłuższe futro – tym lepiej. Dozwolone jest spinanie ich skórzanym pasem, dla przełamania tradycji.
Równie modne będą kratki. Duże kraty będą teraz zdobić wszystko: płaszcze, spódnice, sukienki. Motyw ten będzie wiódł prym także na dodatkach, np. na torbach oraz w obuwiu.
Ta jesień będzie miała jeszcze jedno oblicze: wszechobecne falbany. Małe, duże, odważne – wszystkie będą ozdabiały sukienki, bluzki, kołnierze.
Dla równowagi wobec bardzo kobiecych falbanek projektanci w tym roku sięgają też do tradycji kamuflażu i to zarówno tego zwierzęcego jak i kojarzącego się bardziej militarnie. Dlatego właśnie trendy będą nie tylko moro, ale też i zwierzęce motywy.  Paski, cętki, pióra – wszystko to będzie dekorowało nasze jesienne stylizacje. U największych projektantów modelki chodzą ubrane w motywy tygrysa, zebry czy też ptasie.
Na czasie będą też hipnotyzujące wzory, które przyciągają wzrok. Mieszanie wzorów, kolorów – wszystko co powoduje zawroty głowy i sprawia wrażenie artystycznego szaleństwo – to wszystko będziemy dumnie nosić na jesień 2014. Warto więc już teraz zaopatrzyć się w najbardziej modne fasony ubrań by móc w nich błyszczeć, gdy zaczną się chłodniejsze dni.

Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak wybrać się na szalone zakupy – wystawy sklepowe już od jakiegoś czasu zachęcają jesiennymi kolekcjami. Zawsze możesz też zrobić zakupy w sklepie internetowym – istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz ubrania, które nie będą się powtarzały, np. projektowane na indywidualne zamówienie. A może warto odwiedzić też lumpeksy? Gotowa?

Wspomniane płaszcze oversize znajdziesz u Trendsetterki – http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html

Stopka autorska: http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html – http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz