Uniwersalny telefon dla każdego – Huawei Y5 II

Huawei to chiński koncern, który podbija w ostatnich latach rynek europejski i amerykański. Interesującym telefonem z oferty tej firmy jest Y5 II.

Reklama

Wszechstronny smartfon na każdą okazję

Telefon komórkowy już od dawna pełni nie tylko funkcję środka komunikacji, ale też komputera osobistego i wielu innych urządzeń, które przydają się w pracy lub w czasie wolnym. Zakup dobrej klasy telefonu, przepełnionego różnorodnymi funkcjami, często wiąże się z bardzo dużym wydatkiem. Aby go uniknąć, warto przyjrzeć się ofercie firm z rynku azjatyckiego, jak chociażby Huawei.

Koncern powstały w 1987 roku od pewnego czasu coraz większy nacisk kładzie na produkcję smartfonów, w tym również uniwersalnych i budżetowych modeli dostępnych właściwie dla każdego. Znakomitym przykładem takiego urządzenia jest Huawei Y5 II, który wyposażono w wydajny procesor, intuicyjny system operacyjny oraz najszybszy standard transmisji danych LTE.

Dobrze dobrany wyświetlacz

To bez wątpienia bardzo ważny element każdego smartfona. Y5 LTE jest telefonem średnich rozmiarów (odpowiednio 135,95 mm wysokości, 67,7 mm szerokości i 10 mm grubości) z ekranem o przekątnej równej 4,5 cala. To pewnego rodzaju powrót do tradycji, bo przez długi czas właśnie ten rozmiar był najpopularniejszy wśród wyświetlaczy wszystkich marek.

Jego rozdzielczość wynosi 854×480 pikseli, co gwarantuje znakomitą ostrość wyświetlanych obrazów oraz filmów. Świetnie sprawdza się również podczas przeglądania stron internetowych oraz mediów społecznościowych.

Czterordzeniowy procesor w Huawei Y5 II i bateria

Być może przyszło Ci do głowy pytanie, dlaczego w tej klasy telefonie znajduje się jedynie procesor z czterema rdzeniami, skoro w wielu modelach konkurencyjnych firm niemal standardem jest już osiem. To dosyć niecodzienne postępowanie jest związane z faktem, iż przy większych jednostkach napędowych akumulator telefonu szybko ulega rozładowaniu. Procesor czterordzeniowy znakomicie natomiast radzi sobie z koordynacją pracy wszystkich podsystemów, nie wiesza się i działa sprawnie, a przy tym znacząco wydłuża pracę baterii.

Nie dość, że przeciętny czas ładowania od 0% do 100% to zaledwie około 150 minut, to jeszcze wytrzymuje znacznie dłużej niż produkty konkurencyjnych marek. Szacowany czas rozmów w standardzie 2G to według Huawei aż 7,5 godziny.

Obsługa standardu LTE

Huawei Y5 II współpracuje ze standardem LTE, dzięki czemu możesz znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej surfować w Internecie na urządzeniu mobilnym. Media społecznościowe czy filmy na YouTube już nigdy nie będą ładować się w nieskończoność – w Y5 II trwa to nie więcej niż kilka sekund.

Standard szybkiej transmisji danych osiąga wartość do 150 Mb/s przy poborze danych oraz do 50 Mb/s podczas ich wysyłania. Co więcej, ten model Huawei posiada również system łączności 3G i 4G oraz bardzo czuły moduł Wi-Fi, dzięki któremu sprawnie połączysz się z siecią bezprzewodową.

Telefon dla Ciebie

Huawei Y5 II dostępny jest w ofertach na kartę i w abonamencie. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów kolorystycznych. Do Twojej dyspozycji pozostaje 5 kolorów: biały, różowy, złoty, niebieski i czarny. Cała obudowa została utrzymana w klasycznej stylizacji, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu zarówno poważnemu pracownikowi renomowanej firmy, jak i nastolatkowi ceniącemu sobie nowoczesne rozwiązania multimedialne.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz