Preply – rewolucja w nauce via skype

Rewolucja oznacza znaczącą zmianę jaka zachodzi w niezbyt długim okresie czasu. Zmiany, które zachodzą w wyniku rewolucji są niezwykle korzystne dla ogółu. Platforma Preply od samych początków swojego powstania wprowadza korzystne zmiany dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są zdobywaniem wiedzy.

Reklama

Czym jest platforma Preply.com i jakie nowe rozwiązania daje ona swoim użytkownikom?

Platforma powstała kilka lat temu i zaproponowała rozwiązania jakich nie było jeszcze w Internecie. Jest to bardzo nowoczesny start up pomagający w kontaktach pomiędzy uczniem, a nauczycielem. Korzystanie z platformy ma bardzo dużo zalet, jedną z nich jest możliwość dopasowania szczegółów nauki do bardzo indywidualnych potrzeb danego ucznia.

Od czego zacząć swoją przygodę z Preply?

Po wejściu na stronę preply.com można zacząć poszukiwania nauczyciela dla siebie (np.https://preply.com/pl/holenderski-online). Pierwszym z kryteriów jakie można obrać jest wybór korepetycji ze względu na miejsce w jakim mają się odbywać. Do wyboru są trzy możliwości: zajęcia w domu, w biurze, zajęcia u nauczyciela w domu, zajęcia poprzez Skype. Jeśli wybiera się zajęcia u siebie w domu lub w domu nauczyciela to jest możliwość wyboru dokładnej lokalizacji na przykład dzielnicy. Za pomocą wygodnej i intuicyjnej wyszukiwarki można także wpisać inne interesujące nas kryteria takie jak na przykład koszt zajęć, czy też metoda nauczania. Dzięki zastosowaniu wszystkich dostępnych na wyszukiwarce filtrów można wybrać ofertę najbardziej zbliżoną do oczekiwań.  Następnym krokiem jest wysłanie swojego zgłoszenia do wybranego nauczyciela. Wygodną opcją jest wysłanie swojego zgłoszenia do kilku nauczycieli. Takie działanie zagwarantuje to, że uzyska się odpowiedź w szybkim czasie. I czas od momentu wybrania nauczyciela do podjęcia korepetycji będzie bardzo krótki. Kolejna czynnością jest zarejestrowanie się na platformie Preply. Czynność ta jest niezwykle prosta i trwa zaledwie chwile. Można to zrobić za pomocą swojego konta pocztowego lub konta społecznościowego. Po zarejestrowaniu się otrzymasz między innymi dostęp do swojego profilu poprzez który skontaktujesz się z wybranym przez siebie nauczycielem. Teraz już możesz zarezerwować swoją pierwszą lekcję. Od Preply dostaniesz lekcję próbną, dzięki której zorientujesz się jak to wszystko działa i czy jest to rozwiązanie dla Ciebie. Kolejne lekcje możesz wygodnie opłacać za pośrednictwem platformy korzystając z takich metod płatności jak: karta płatnicza, PayPal, Bitcoin. Po pierwszej lekcji, dostaniesz także możliwość wykupienia specjalnych pakietów godzinowych. Osoba, która będzie udzielała korepetycji swoje należności będzie otrzymywała stopniowo po każdej przeprowadzonej lekcji, oraz po informacji, że lekcja odbyła się zgodnie z planem. Ciekawą opcją jest możliwość wystawienia opinii o nauczycielu. Dzięki temu ułatwisz podjęcie decyzji w kwestii wyboru nauczyciela innym użytkownikom platformy.

Załóżmy, że już podjąłeś decyzję co do formy nauki i wybrałeś korepetycje poprzez komunikator Skype za pośrednictwem platformy preply.com.

Czym charakteryzują się tego typu korepetycje, jakie są ich wady i zalety i czy rzeczywiście jest to rewolucyjne rozwiązanie?

Korzystanie z korepetycji za pomocą komunikatora Skype ma bardzo dużo zalet. Pierwszą jest z nich jest ta, że z tego typu nauki można korzystać w miejscu i czasie dla siebie wygodnym. Poprzez platformę Preply można odszukać nauczycieli z całego świata, dla których nie będzie problemem udzielenie lekcji w nietypowych porach. Uczyć można się teraz nawet bardzo późno wieczorem, a nawet w porze nocnej. Tego typu możliwości nie było nigdy wcześniej, jest to więc nowość ułatwiająca naukę dużej liczbie osób, które z różnych powodów uczyć się mogą tylko w nietypowych porach. Kolejną zaletą jest cena, jeszcze jakiś czas temu, gdy korepetycje poprzez komunikator Skype nie były dostępne osoby uczące się miały mały wybór negocjacji cen. W bardzo wielu ośrodkach miejskich obowiązują pewne widełki cenowe co do usług związanych z udzielaniem korepetycji. W takiej sytuacji nie było możliwości na to, aby korzystać z korepetycji za niższą cenę. Dzięki korepetycjom poprzez Skype można negocjować cenę za korepetycje. Preply to wielki zbiór ofert korepetytorów z całego świata, którzy udzielają korepetycji w różnych cenach. Mówiąc o finansach, warto wspomnieć również o tym, że korzystając z korekcji poprzez Skype oszczędza się na kosztach dojazdu. Szukając tańszych korepetycji online można także skorzystać z bardzo bogatej bazy studentów udzielających lekcji. Korepetycje online udzielane przez studentów są konkurencyjne pod względem cenowym. Niewątpliwą zaletą korzystania z korepetycji w sieci internetowej jest bardzo duży wybór korepetytorów. Korzystanie z korepetycji poprzez Skype wiąże  się z różnymi opcjami. Można korzystać tylko w sytuacjach jednorazowych, na przykład przed ważnym egzaminem. Można także, uczyć się w sposób ciągły na różnych poziomach zaawansowania. Rewolucyjność korepetycji za pomocą komunikatora Skype polega na ogólnej dostępności, oraz na bardzo zindywidualizowanej formie nauki. Indywidualizm nauki z kolei powoduje, że nauka jest niezwykle efektywna. Nauczyciel dostosowuje cykl nauczania dokładnie do możliwości ucznia, można też liczyć na różnorodne ciekawe, czasami całkiem nowe metody nauki. Według wielu opinii specjalistów powtarzają się takie, które mówią o skuteczności nauki poprzez korepetycje online. Osobisty kontakt z nauczycielem to gwarancja tego, że nauka będzie skuteczna . Należy jeszcze tylko dodać, że korepetycje poprzez komunikator są dla każdego niezależnie od wieku.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz