Walka z krągłościami

Czy zastanawiałaś się może, jakbyś wyglądała bez nadmiernej ilości tłuszczu na swoim ciele? Zapewne wiele kobiet próbuje sobie to wyobrazić, jednakże największym problem stanowi dla nich przełamanie swoich przyzwyczajeń odnośnie zdrowego odżywiania oraz uprawiania sportu. W większości przypadków kobiety po prostu już nie wierzą w to, iż mogą stać się szczuplejsze, a jest to spowodowane tym, iż każda dieta której się podjęły nie wniosła w ich życie niczego dobrego. Czas to jednak zmienić!

Reklama

Po pierwsze sport

endermologia

Musisz wiedzieć, że żadna, ale to żadna dieta nie pozwoli Ci schudnąć, jeśli tylko nie zmienisz swojego życia na bardziej aktywne. Nie musisz katować swojego ciała każdego dnia ćwiczeniami w siłowni, wystarczy że rozpoczniesz od zwykłego rowerka treningowego.

Wystarczy, że wprowadzisz do swojego planu dnia 30 minut jazdy na rowerze podczas, gdy w telewizji leci Twój ulubiony serial i będziesz mogła poczuć, że wykorzystałać odpowiednio swój wolny czas. Ponadto uprawianie sportu sprawi, że zmienisz swoje podejście do życia, staniesz się bardziej aktywna w swoich działaniach, spontaniczna i chętna na nowe wyzwania.

Po drugie dieta

Zapewne stosowałaś już niejedną dietę w swoim życiu – zapewne były to sławne diety cud 10kg w tydzień. Jest to najgorsze co mogłaś zrobić. Duża redukcja wagi w krótkim czasie nie tylko powoduje, że pogarsza się Twój stan psychiczny i jedyne czego pragniesz to skończyć kurację i wrócić do poprzedniego trybu życia.

Najlepszą dietą jaką możesz zastosować to ta, którą zaleci Ci tylko lekarz! Umówmy się – uniwersalne diety nie działają. Wszystkie witaminy, węglowodany i składniki mineralne są potrzebne każdemu z nas i nie można ich od tak wykluczyć z naszego jadłospisu. Jednakże w zależności od naszego trybu życia, niektóre z nich można ograniczyć. Dlatego też warto udać się do lekarza, wykonać wstępne badania krwi i na tej podstawie lekarz rozpisze dla Ciebie odpowiednią dietę, która z jednej strony pozwoli Ci schudnąć, a z drugiej nie wpłynie zbytnio na Twoją psychikę.

Po trzecie zabiegi kosmetyczne

Świat medycyny i kosmetyki estetycznej idzie cały czas do przodu – na rynku można odnaleźć dziesiątki różnych zabiegów wspomagających odchudzanie. Jak jednak wspomniałem one mogą być jedynie uzupełnieniem powyższych wskazań. Mówiąc o medycynie czy kosmetyce estetycznej wyobrażamy sobie inwazyjne zabiegi chirurgiczne przy użyciu skalpela – otóż nie! Są również te nieinwazyjne jak choćby endermologia czy fale radiowe.

Endermologia pozwala pozbyć się zbędnych wałków tłuszczu za pomocą masażu dokonanego podciśnieniowo przy użyciu odpowiedniego urządzenia.  Fale radiowe polegają natomiast na ogrzaniu komórek tłuszczowych, dzięki czemu bez problemu mogą zostać usunięte z organizmu. Oba te zabiegi mogą być stosowane naprzemiennie.

Czy może być coś bardziej przyjemniejszego dla kobiety niż utrata zbędnych kilogramów bez dużego wysiłku? Wystarczy więc nieco zmodyfikować nasz plan dnia, aby w kolejne wakacje cieszyć się doskonałą figurą.

Stopka autorska: endermologia – http://zabiegi-kosmetyczne.eu/kosmetyka-profesjonalna/endermologia/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz