Wynajem samochodów w Gdańsku

Oferta wynajmu samochodów w Gdańsku to doskonały sposób pozwalający szybko i sprawnie wypożyczyć środek transportu. W naszej ofercie prócz samochodów osobowych, zapewniamy samochody dostawcze oraz samochody luksusowe. Bez względu na przeznaczenie, nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi.

Reklama

Wynajem samochodu jest obecnie jedną z najczęściej poszukiwanych usług. Plany związane z podróżami służbowymi, rodzinny wyjazd za miasto, potrzeba wypożyczenia samochodu na czas naprawy własnego pojazd to jedne z wielu sposobności związanych z potrzebą posiadania własnego środka transportu w danym momencie. Jako firma specjalizująca się w krótko- i długoterminowym wynajmie samochodów dobrze zdajemy sobie sprawę, jak ważne są potrzeby i wymagania naszych klientów. W naszej ofercie udostępniamy najnowocześniejsze i najlepsze samochody osobowe, użytkowe i dostawcze o DMC do 3,5 tony oraz samochody ciężarowe o DMC powyżej 3,5 tony.

Szybkie i proste wypożyczanie auta

Od początku działalności oferujemy klientom najwyższy poziom usług, udostępniając wysokiej klasy auta rozmaitych marek. Regularnie szkoleni pracownicy pomagają w dobrze odpowiednich samochodów. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są nie tylko przystępne atrakcyjnie cenowo samochody, ale również i czas, dlatego w naszej wypożyczalni klienci mogą liczyć na wynajem bez limitów kilometrów, z dostarczeniem pojazdu pod wskazany adres. Co więcej, aby uniknąć niepotrzebnej ilości formalności, sprawy związane z wynajmem załatwiamy niemalże od ręki.

Korzyści wynajmu samochodu

Bez względu na rodzaj wynajmu auta, krótko- bądź długoterminowy, klienci otrzymują szereg korzyści. W ramach wypożyczenia środka transportu mają zagwarantowane komfortowe i sprawdzone auto dostępne na potrzebny okres. W razie niesprawności pojazdu zapewniony zostaje samochód zastępczy. Przez cały okres trwania umowy najmu dostępna jest bezpłatna, całodobowa i stała opieka serwisowa, w tym również ubezpieczenie AC, OC, NNW i assistance. Prócz wspomnianego minimum formalności i elastyczności w terminach wypożyczenia samochodu, klienci otrzymują gwarancję indywidualnie ustalonej stawki. W ramach długoterminowego wynajmu samochodów klienci posiadający firmę nie są zobowiązani do angażowania kapitału własnego. Taki rodzaj wynajmu nie obniża zdolności kredytowej. Co więcej, istnieje możliwość odliczenia pełnego podatku VAT od usługi wypożyczenia samochodu.

Do kogo kierujemy ofertę?

Z oferty wypożyczalni samochodów – www.exel.gda.pl mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i firmy. Ten innowacyjny system mobilny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących specjalistycznego pojazdu, wyjeżdżających za granicę, planujących wakacje, organizujących imprezę, rzadko korzystających z samochodu, posiadających uszkodzony pojazd, potrzebujących zwiększyć swoją mobilność na dany okres czasu, czy również redukujących koszty utrzymania floty pojazdów, posiadających sezonowy dochód bądź zatrudniających okresowo pracowników.

Prezentowana przez nas oferta wynajmu samochodów dostępna jest na terenie całej Polski. Korzystający z naszych świadczeń klienci mają pewność w pełni profesjonalnego podejścia i obsługi. Wybierając nasze auta zapewniamy atrakcyjne warunki, uproszczone procedury i szybki czas realizacji.

Artykuł został przygotowany przez firmę Exel – Wypożyczalni samochodów z Gdańska lidera branży na terenie woj. pomorskiego.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz