Fontanna w ogrodzie w stylu francuskim lub angielskim

Wiele osób bardzo dba o wygląd swojego podwórka i domu chcąc w nich mieć wszystko wykonane idealnie i zgodnie z jakimś konkretnym stylem. Są ludzie, którzy lubią mieć ogrody w stylu francuskim lub angielskim – pełne kwiatów, alejek, ławek i fontann. Do tego oczywiście dom w stylu kamiennego dworku, z wykończeniem tamtej epoki. Po co?

Reklama

fontannaOdpowiedź na pytanie po co komu taki ogród czy dom jest wyjątkowo prosta – ponieważ tak im się podoba. Lubią ten styl, albo kojarzy im się z jakimiś wydarzeniami z życia, do których czują szczególny sentyment. Nie oznacza to, że domy te nie posiadają nowoczesnych rozwiązań – wręcz przeciwnie. Ludzi, których stać na taki ogród czy dom mają pieniędzy na tyle dużo, żeby w stylowych miejscach i konstrukcjach umieścić najnowocześniejsze technologie – pod trawnikami rozprowadzone są wężę z wodą natryskującą automatycznie wszystkie miejsca, które tego potrzebują i dokładnie w takiej ilości jaka ma pomóc żyć tym roślinom. Fontanny są pełne nie tylko krystalicznie czystej, przefiltrowanej, ale również odżelazionej wody, a w stawach pływają piękne złote karpie czy inne egzotyczne – wyjątkowo piękne ryby.

Nie jest to widok codzienny dla większości ludzi jednak na całym świecie znalazłaby się całkiem pokaźna liczba lokatorów takich miejsc. To oraz głęboka tradycja tych stylów sprawiają, że mogą się oni uważać za członków wybitnej i wyjątkowej społeczności. Stąd kontakt jaki w dużej mierze ze sobą utrzymują wymieniając się nie tylko nowo poznanymi fragmentami historii tych epok, ale również nowościami techniki jakie zastosowali w swoich wnętrach (takich jak chociażby filtr na odżelazianie wody).

Stopka autorska: Fontanny – http://www.watersystem.pl/fontanny

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz