Pomysł na ciekawy prezent – wieszak na torebkę

Nie masz pomysłu na prezent? Zaskocz swoją ukochaną, mamę, siostrę czy przyjaciółkę i podaruj jej piękny wieszak na torebkę. To modny i stylowy gadżet dla każdej nowoczesnej kobiety. Panie ucieszą się z faktu, że już nie muszą trzymać torebki na kolanach czy wieszać jej na oparciu krzesła i wciąż bać się, że ktoś ją potrąci, zrzuci i cała zawartość wyląduje na podłodze. Od teraz o ich torebkę troszczy się nowoczesny wieszak.

Reklama

wieszak ba torebkęPonadto taki wieszak jest bardzo praktyczny. Pomaga on uniknąć bezpośredniego kontaktu z podłogą, która jak wiemy: nie zawsze jest czysta. Która kobieta chce kłaść torebkę na podłodze w autobusie, restauracji, gdzie wciąż chodzą inni goście. Już nie muszą tego robić! Wieszaki na torebki rozwiązują problem z torebkami.

Wieszak na torebkę jest wyposażony w bardzo mocny magnes, który można przymocować na przykład do blatu biurka czy stolika. Co jeszcze przemawia na korzyść tych sprytnych gadżetów? Wieszaki na torebki są przede wszystkim bardzo ładne. Wyglądają elegancko, przytrzymując elegancką, skórzaną torebkę na blacie stołu w restauracji czy biurze. To świetny sposób na prezent dla kobiety, która nie wie, co zrobić ze swoją torebką, gdy nie może trzymać jej na kolanach. Panie cenią sobie praktycyzm tego gadżetu i zabierają go ze sobą praktycznie wszędzie.

Wieszak można przymocować do śliskiej i gładkiej powierzchni. Jeśli chcemy go podarować jako prezent, dostaniemy pięknie zapakowany wieszaczek, gotowy do wręczenia. Co jeszcze jest ważne: ceny wieszaków naprawdę nie są wysokie! Zaczynają się już bowiem od dwudziestu czy trzydziestu złotych za sztukę! Wiele wieszaków jest dodatkowo ozdobionych pięknymi kamieniami, co podnosi ich walory estetyczne. Cena jest jednak wciąż niska, jak na tyle korzyści. To naprawdę bardzo niewiele, biorąc pod uwagę liczne zalety tych małych, poręcznych gadżetów.

Kobieta na pewno ucieszy się z tak pięknego i jednocześnie praktycznego prezentu, który przyda jej się w wielu sytuacjach. Teraz problem z zostawieniem torebki w restauracji czy na balu sam się rozwiązał. Pomoże nam mały, podręczny wieszak na torebkę, który jest nie tylko doskonałym prezentem na każdą okazję, ale i użytecznym gadżetem, znacznie ułatwiającym życie. Zbliża się Dzień Matki, urodziny, imieniny, Święta Bożego Narodzenia? Zamiast kupować wciąż oklepane i nudne prezenty, pokaż, że jesteś oryginalny! Podaruj wieszak na damską torebkę, a obdarowana kobieta na pewno poczuje się wyjątkowa.

Stopka autorska: Wieszak na torebkę – http://europafoto.pl/ciekawe-wieszaki-na-torebki/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz