Biżuteria srebrna, złota i kolorowa

Biżuteria to nie tylko piękny prezent, który można wręczyć przy każdej wyjątkowej okazji siostrze, mamie, babci, cioci, czy też koleżance. To coś więcej. Przede wszystkim jest to stylowy dodatek do stroju. Pięknie podkreśli stylizację, nada jej pełności czy też zaakcentuje jej indywidualność i oryginalność. Mężczyźni, którzy obdarowują swoje kobiety biżuterią srebrną, złotą czy też kolorową mają nie łatwe zadanie. Bo przecież nie każda biżuteria pasuję do każdej niewiasty. Niektóre dodatki są zbyt łagodne i delikatne, inne znów ciężkie, duże i masywne, a jeszcze inne pstrokate, wykonane z innych kruszców niż srebro i złoto. Jak łatwo i sprawnie dopasować biżuterię do konkretnego typu urody, stylu, charakteru czy też okoliczności?

Reklama

biżuteria srebrnaZanim wybierzemy się w celu szukania i zakupienia biżuterii powinniśmy zadać sobie pytanie: jaka jest nasza ukochana? Czyli jaką ma urodę, temperament, w jakim stroju czuję się najlepiej i jakie nosi najczęściej. Jeśli będziemy potrafili odpowiedzieć sobie na te podstawowe pytania to będzie naprawdę dużo. Nigdy nie kierujmy się tym co jest modne, to nie jest sfera odzieżowa, gdzie naprawdę do niektórych rzeczy można się przekonać ubierając je i łącząc z innymi ciuchami.  Biżuteria jest czymś bardziej osobistym, niekiedy bardzo sentymentalna, przywołująca na myśl osobę wręczającą czy też okoliczność, w której się ja otrzymało. To ona ma zdobić kobietę, a nie stać się jej ciężarem, byle jakim dodatkiem. Kobieta zaraz po założeniu swoich świecidełek powinna stworzyć całość, być spójna. Nie może wyglądać jakby sam strój i dodatki takie jak kolczyki czy bransoletka były jakby z innych stylów. Ponadto trzeba pamiętać o figurze kobiety, jeśli obdarowywana jest filigranowej postury kobieta, to nie może ona otrzymać gigantycznych pierścionków z kamieniami czy naszyjnika większego od swojej twarzy. Tak samo będzie gdy kobieta będzie okrąglejszych kształtów i wręczymy jej skromniuteńki i bardzo maleńki pierścionek czy kolczyki, których z odległości kilku kroków nie będzie widać.

Istotne jest zachowanie proporcji, jak i wybór odnośnie jednego stylu. Jeśli kobieta mam możliwość wyboru wtedy nie ma problemu, jednak jeśli chcemy sprawić niespodziankę to może warto podpatrzeć w jakiej biżuterii się lubuję, a jaką omija szerokim łukiem. Ważne jest również aby zwracać uwagę na to czy będzie to biżuteria srebrna, złota, tytanowa, czy z białego złota. Niektóre panie nie tolerują w ogóle złota, inne srebra, a jeszcze inne uwielbiają kolorowe dodatki z plastiku, kamieni, pereł, sznurków, rzemyków i innych koralików.
Panowie powodzenia!

Stopka autorska: biżuteria srebrna – http://pranashop.pl/pol_m_Bizuteria-srebrna-372.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz