Ciekawy pomysł na prezent

W ciągu roku jest przynajmniej kilka ważnych okazji, na które potrzebujemy pomysłu na niebanalny podarunek. Sieć przepełniona jest wątkami, w których spora cześć internatów poszukuje pomysłów i inspiracji w tym temacie. Nie jest to bowiem prosta sprawa, aby po raz kolejny zaskoczyć bliską nam osobę i podarować jej coś co sprawi nie tylko niespodziankę, ale i uśmiech na twarzy.

Reklama

pomysł na prezent; fot. sxc.hu

pomysł na prezent; fot. sxc.hu

Jakie powinny być cechy idealnego prezentu?

To akurat nie tak trudno określić. Szukamy zazwyczaj przedmiotów zaskakujących, zindywidualizowanych, dopasowanych do cech i zainteresowań naszych  bliskich. Podarunek powinien też dobrze się prezentować a najlepiej jeśli zrobi duże wrażenie, również w oczach innych, którzy przynieśli swoje prezenty. W tej kwestii zapewne większość z nas potwierdzi wyżej wymienione cechy. Sytuacja robi się o wiele bardziej skomplikowana gdy przechodzimy do konkretów. Nawet jeśli raz czy dwa uda nam się trafić z prezentem to za chwilę przecież kolejna okazja – urodziny, rocznica, święta, walentynki itp. Decydując się na standardowy zestaw jak słodycze czy biżuteria narażamy się też na inne niebezpieczeństwo. Podobny prezent lub co gorsza taki sam może przynieść bowiem również ktoś inny. Wtedy obdarowanej osobie nie pozostaje nic innego jak tylko udawać, że jest zadowolona. Jak zatem poradzić sobie w tej sytuacji?

Świetnym rozwiązaniem może być fotoksiążka. Jest nadal dość rzadko stosowana jako prezent, a przecież idealnie się do tego nadaje. Po pierwsze spełnia wszystkie wymienione wyżej cechy idealnego podarunku a w dodatku nie sposób stworzyć dwóch takich samych. Co więcej jej przygotowanie wymagać będzie od nas dodatkowego zaangażowania przy selekcji optymalnego zestawu fotografii, projektowaniu ich układu na poszczególnych stronach i wyborze elementów wykończeniowych. Kolejną zaletą jest jej cena, która zależy ostatecznie od tego na jakie rozwiązania i ilośc stron się zdecydujemy. Możemy ją więc moderować i dopasować do budżetu, którym dysponujemy.

Fotoksiążka to właściwie coś więcej niż prezent. Faktem jest, że to po prostu piękny, elegancki podarunek, ale jego zawartość, czyli wspólne zdjęcia niesie ze sobą dużą dawkę emocji i wzruszeń. Bliska nam osoba, która otrzyma fotoksiązkę na pewno będzie spędzać mile chwile podczas przeglądania jej stron i chętnie będzie do nie wracać. A co najważniejsze za każdym razem będzie miło nas wspominać. To bez wątpienia idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają pomysłu na wyjątkowy prezent.

Stopka autorska: http://www.efotoksiazka.pl/.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz