Co na prezent ślubny?

Z okazji ślubu młoda para jest zasypywana prezentami. Wybór odpowiedniego podarunku nastręcza niekiedy wielu problemów, a każdemu zależy przecież na tym, by był on trafiony. Jakie obecnie są trendy? Które rozwiązania cieszą się największą popularnością?

Gotówka i listy prezentów

Obecnie młode pary do tematu prezentów ślubnych podchodzą w bardzo praktyczny sposób. Zazwyczaj jasno deklarują, co chciałyby otrzymać, co dla obu stron jest bardzo wygodne. Jednym z najczęstszych podarunków ślubnych jest gotówka. Wręcza się ją w eleganckiej kopercie, do której wypada dołączyć kartkę z życzeniami.

Sporo par młodych tworzy własne listy prezentów, które przedkładają następnie zaproszonym gościom. Brane są przy tej okazji pod uwagę rozmaite aspekty – głównie stopień spokrewnienia oraz finansowe możliwości poszczególnych osób. Na tego typu listach są zamieszczane różne pozycje – zainteresowani kierują się indywidualnymi potrzebami. Bardzo często są to rozmaite elementy wyposażenia domu, np. sprzęt AGD, szykowna zastawa stołowa czy ładny komplet sztućców.

Prezent niespodzianka

Zdarza się jednak i tak, że para młoda zażyczy sobie prezentu niespodzianki, co weselnym gościom nie ułatwia zadania. Zwłaszcza, że zachodzi prawdopodobieństwo zdublowania się podarków. Co w takiej sytuacji warto mieć na względzie? Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy określić kwotę, która zostanie przeznaczona na zakup prezentu. Warto również zasięgnąć informacji – jeśli takowych się nie posiada – na temat upodobań państwa młodych.

Dobrym pomysłem są zawsze bony umożliwiające zakup różnych produktów czy skorzystanie z określonych usług w niższych cenach. Tu pole do popisu jest ogromne. Jeśli np. młoda para lubi podróżować, strzałem w dziesiątkę okaże się voucher w biurze podróży.

Oprócz tego świetnie sprawdzają się prezenty w postaci ozdobnych mebli czy designerskich elementów wyposażenia wnętrz. Niezłą koncepcją jest również dobry, markowy alkohol w eleganckim opakowaniu, np. wino w drewnianej skrzynce – o ile państwo młodzi nie mają nic przeciwko takim trunkom.

Przed kupnem prezentu ślubnego, warto przejrzeć najpopularniejsze propozycje dostępne w sieci, np. tutaj. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której podarowaliśmy prezent niepraktyczny, oklepany lub o nikłej wartości choćby użytkowej dla Młodej Pary. Czasem wspomniana wcześniej gotówka okazuje się najlepszym rozwiązaniem.

Stopka autorska: tutaj – http://namoimstole.pl/produkty/prezenty-slubne

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz