Jak wygląda przesiadka na iPhone – relacja

Androidowcy wciąż bronią swoich telefonów przed ludźmi, którzy wybierają iPhone i odwrotnie – mamy różne przyzwyczajenia i różne potrzeby, jeśli chodzi o używanie smartfona. Dziś relacja użytkownika, który „przesiadł się” z Androida właśnie na system operacyjny z jabłuszkiem.

Pierwszym życiowy szokiem dla mnie było zakupienie pierwszego telefonu z Androidem. Nie mogłem się nadziwić jakie ten system ma możliwości. Jednak im dłużej używałem telefonów, które posiadały Androida, zaczynałem dostrzegać jego wady. Zmieniałem telefony a Android coraz mniej mi się podobał. Przede wszystkim ciągle w każdym telefonie nie widziałem płynności tego sytemu. Android zdawał mi się za mocno rozbudowany i skomplikowany, większość funkcji i tak nie wykorzystywałem. W końcu nadarzyła się okazja aby nabyć nowego Iphone’a.

Nigdy bym się normalnie nie zdecydował na zakup tego smartfona, ale wykorzystałem promocje przy przejściu z jednej sieci do innej i telefon trafił do mnie za 1, 23 zł. Nie powiem zawsze chciałem mieć Iphone’a. Iphone zawsze budził moją ciekawość. Nadszedł ten dzień kiedy kurier przywiózł mi kartonik, a w kartoniku nowiutki Iphone 5s. Na starcie pierwsze niespodzianka. Muszę mieć kartę nano sim. Na szczęście wymiana nie stanowi problemu. Trzeba się tylko udać do salonu operatora i temat załatwiony.

Ok, mam już kartę czas na pierwsze uruchomienie. Iphone mile mnie zaskoczył. Wszystko poszło szybko i gładko. Teraz nadszedł czas na testowanie. Powiem szczerze po używaniu prze 5 lat smartfona z Androidem przejście na IOS jest szokiem. Iphone zdaje się jakiś wybrakowany, brak mu widżetów, opcje personalizacji też jakieś ubogie. Jednak to co na początku wydawało mi się wadą Iphone’a jest jednak jego największą zaletą. Po miesiącu używania mogę stwierdzić: Iphone jest najlepszym smartfonem na rynku. IOS jest tak stabilnym systemem, że aż wydaje się to niemożliwe, nie ma żadnych przycinek wszytsko śmiga że hej. Aplikacje włączają się błyskawicznie, chodzą płynnie. Pisanie smsów, dzwonienie, facebook, twitter to wszystko śmiga jak należy. Przyzwoity aparat i przyzwoita bateria sprawia, że Iphone jest naprawdę wart polecenia.

Warto go również odpowiednio chronić, np. używając etui lub pokrowców ochronnych, które znajdziecie na http://www.ithings.pl. Dzięki nim telefon będzie mniej narażony na zarysowania czy też uszkodzenia mechaniczne, w dodatku pozwoli na dopasowanie go do właściciela.

Stopka autorska: http://www.ithings.pl – http://www.ithings.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz