O bieliźnie modelującej

Bielizna ma ogromny wpływ na to, jak wyglądamy i jak układa się na ciele odzież wierzchnia. Strój, który ma bezpośredni kontakt ze skórą nie może uwierać, ani ocierać. Oprócz tego, bielizna powinna zapewniać ciepło, dobrze wchłaniać pot i musi chronić przed odparzeniami. Właśnie z tego powodu powinna być wykonana z bardzo dobrych, oddychających materiałów.

Reklama

Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów i typów bielizny- od zwykłej, zakładanej na co dzień, przez wieczorową, uwodzicielską, korygującą, na sportowej kończąc. Każda z nich ma nieco inne zadanie i odpowiednio dopasowana potrafi w znaczący sposób poprawić wygląd figury. Dobrym sposobem na wymodelowanie sylwetki jest bielizna korygująca. Ten typ bielizny oczywiście nie wyszczupli ciała o kilka numerów (co najwyżej „zmniejszy” nas o jeden numer), ale bardzo dobrze ukryje, lub ukształtuje problematyczne rejony. Świetnie potrafi skorygować zbyt wydatny brzuch, szeroką talię, masywne uda, „rozlane” ramiona, a także podnosi, dzięki czemu ciało wygląda na jędrniejsze i młodsze. Bielizna modelująca jest niezastąpiona w sytuacjach, w których chcemy założyć dopasowany strój, a nie pozwalają na to właśnie te mniej atrakcyjne części naszej figury. Pamiętajmy, że zadaniem bielizny korygującej jest wyłącznie kształtowanie ciała, zatem nie możemy pozwolić, aby była widoczna spod ubrania wierzchniego. Z tego powodu najlepiej zakładać tę, która jest najbardziej zbliżona kolorystycznie do ciała, a w przypadku ciemnych kreacji- do ich koloru.

Bielizny korygującej nie wolno kupować bez przymiarki. Zawsze trzeba sprawdzić, czy rzeczywiście nadaje się do naszej figury i faktycznie poprawia mankamenty, a nie uwydatnia wałki, których chcemy się pozbyć. Dobrym pomysłem będzie zabranie do przymierzalni konkretnej kreacji (o ile to możliwe), pod którą chcemy założyć bieliznę korygującą. Dzięki temu jeszcze przed zakupem dokładnie sprawdzimy, który model będzie najlepiej pasował pod danym strojem. Ten typ bielizny nie wygląda zachęcająco i sprawia wrażenie niewygodnego skafandra. W rzeczywistości jest to odzież bardzo komfortowa, a materiały, z których jest uszyta oddychają i dobrze dopasowują się do ciała. Jeżeli chcemy ukryć niezbyt już jędrne i nieco obwisłe uda, najlepsze będą szorty nad kolano, które ładnie przytrzymają skórę i wygładzą nogi. W przypadku braku talii idealne będą specjalne pasy wyszczuplające i bielizna korygująca w formie body. Body może mieć także krótkie nogawki, co wyszczupli również uda i podniesie pośladki.

Stopka autorska: http://latore.pl/ – Bielizna modelująca

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz