Technologia e-palenia

Papieros elektroniczny, to nowoczesne urządzenie , które zrewolucjonizowało światowy rynek środków pomagających rzucić palenie. Co niezwykłego kryje ten gadżet, że cieszy się nieustającą, wciąż rosnącą popularnością? To jego wygląd, dostępność, cena, a przede wszystkim duża gwarancja rozstania się z nałogiem zagwarantowały mu ten sukces.

Reklama

Dostępność i użyteczność

Elektroniczny papieros jest aktualnie dostępny w większości europejskich krajów i można go kupić zarówno drogą internetową jak i w sklepach stacjonarnych. Koszta jednego zestawu nie są wielkie. Po rocznym stosowaniu zwraca się ok. 2,000zł, co również jest ważnym powodem rzucania przez osoby uzależnione nałogu i stosowanie jako środka zastępczego tego urządzenia. Papieros elektroniczny nie jest  w Polsce ograniczony żadnymi prawami, dlatego zakup zestawu i stosowaniu go w miejscach publicznych (tj. środki transportu publicznego, kawiarnie, puby, kino, restauracja czy uczelnia) nie jest związane z łamaniem prawa.

E-społeczeństwo

E-papieros stał się nie tylko świetnym pomocnikiem nałogowców, ale i modnym gadżetem reklamowanym przez największe gwiazdy telewizji i muzyki (elektroniczny papieros używany jest m.in. przez Leo DiCaprio, Katherine Heigl, a nawet przez Beatę Tyszkiewicz) . Rzucanie palenia stał się też poniekąd nowym trendem. To lansowany obecnie zdrowy tryb życia wypełniony sportem i ekologiczną żywnością odrzucił obecny wszędzie atrybut męskości i famme fatale. Kilkadziesiąt lat temu przeciętny mężczyzna miał w zębach duże cygaro i elegancki garnitur. Kobieta miała w dłoni obleczonej satynową rękawiczką długiego papierosa. Ten mały drobiazg symbolizował zarówno siłę jak i zmysłowość. Jednak czas zwykłych papierosów minął, a zastąpił go e-papieros.

Dostosuj go do siebie

Ciekawym i cenionym plusem e-papierosa jest to, że można go z łatwością spersonalizować. Na światowym rynku można wybrać urządzenie w zależności od jego koloru, kształtu czy dodatkowych aplikacji. Wciąż tworzą się i pojawiają dodatki takie jak: etui, kolorowe baterie, smycze czy brokatowe naklejki, dzięki którym papieros elektroniczny może błyszczeć w towarzystwie innych urządzeń. Co więcej, e-papieros można „podrasować” dokupując smakowo-zapachowy e-liquid, czyli płyn produkujący parę wodną i zawierający nikotynę. Dostępna jest cała rzesza smaków, np. kawowe, herbaciane, owocowe (wiśnia, jabłko, banan, truskawka), czekoladowe, tytoniowe, kwiatowe, landrynkowe, a nawet o smaku pinacolady czy napoju energetyzującego.

Stopka autorska: E-papieros – http://www.e-papieros.shop.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz