W jaki sposób, za pomocą jednej pary butów, zwiększyć swoją atrakcyjność?

Kobiety lubią buty w różnym stylu. Począwszy od botek, przez balerinki, buty sportowe, kończąc na szpilkach. Jednak żadne inne buty nie działają tak na wyobraźnię, damską i męską, jak właśnie szpilki. Erotyczne, kokieteryjne, niesamowicie kobiece, sprawiają, że każda kobieta dzięki nim czuje się piękna. W dwudziestym pierwszym wieku wiele kobiet ceni sobie luźny, sportowy styl. Spodnie, koszula, buty na niewysokim obcasie stają się standardem. Nie ma co ukrywać, szpilki nie są zbyt wygodnym sposobem spędzania czasu, choć i tu zdarzają się wyjątki. Wszystko zależy od doświadczenia, wytrenowania, wysokości obcasa, formy buta. Nie wszystkie szpilki są wygodne, nie we wszystkich kobiety czują się stabilnie.

Reklama

Na czym polega fenomen szpilek? Przede wszystkim na uniwersalności. Szpilki pasują każdej kobiecie, bez względu na wiek, zainteresowania i oczekiwania dotyczące mody. Zawsze wysmuklają nogi, zawsze sprawiają, że kobieca mogą staje się smuklejsza, dłuższa, delikatniejsza. Dzięki temu nawet panie mające nadprogramowe kilogramy, czy kompleksy dotyczące swoich nóg, pozbędą się problemu. Szpilki pasują do każdej spódnicy, a dziś nawet i do spodni.

Szpilki zmieniają również sposób chodzenia. Kobieta chodzi wolniej, atrakcyjniej, porusza biodrami. Chód w szpilkach jest zupełnie inny, aniżeli w obuwiu sportowym. Drobniejsze kroczki, wyprostowana postawa, biust wypięty do przodu, podniesiona głowa, to wszystko sprawia, że kobieta staje się dużo bardziej atrakcyjniejsza w oczach płci brzydkiej. Dodatkowym atutem jest oczywiście świadomość swoich atutów i pewność siebie. Jeśli kobieta wygląda atrakcyjnie, to również tak się czuje. Dzięki temu może obdarzać innym uśmiechem, czuje się pewniej, niż w stroju sportowym. Dlatego też szpilki mogą poprawiać samopoczucie i zwiększać poczucie własnej wartości.

Mimo że szpilki nie są szczególnie wygodne a dodatkowo niosą za sobą negatywne konsekwencje zdrowotne, warto choć jedną, dwie pary mieć w swojej szafie. Jedne skromne, uniwersalne, na ważne spotkania biznesowe, inne odważniejsze, na randki i spotkania ze znajomymi. Szpilki nie kosztują dużo a możliwość perfekcyjnego wyglądu na spotkaniu na pewno doda nam otuchy i pewności siebie. Wybierając uniwersalny kolor szpilek mamy pewność, że sprawdzą się podczas wielu spotkań formalnych i mniej formalnych. Bez dwóch zdań, kobieta powinna mieć różne pary obuwia, w tym koniecznie eleganckie, stylowe szpilki. Najlepiej wygodne, wytrzymałe, ponadczasowe, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Stopka autorska: http://pantofelek24.pl – Szpilki

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz