Współczesna męska biżuteria

Jak dobrać dodatki do odzieży, żeby wyglądały gustownie i elegancko? A może w ogóle ich nie nosić ? Czy wystarczy tradycyjny i niemodny już zegarek zakupiony na osiemnastkę przez dziadka i babcię?  Zapewne co drugi mężczyzna zadaje sobie takie i podobne pytania, ale nie zawsze zna na nie odpowiedź. Postaramy się przybliżyć Panom tematykę męskiej biżuterii. Co nosić i jak, jakie modele bransoletek wybrać, zestawić ze sobą  i oczywiście czym zastąpić ten nieszczęsny zegarek.

Reklama

Oryginalne, tradycyjne?

Tradycyjne spinki męskie do koszuli lub krawatu to już zdecydowanie przeszłość. Oczywiście oryginalne, niebanalne i niezwykłe wzory spinek męskich są jak najbardziej mile widziane, ale proste i klasyczne wzory odłóżmy na później. Obecnie w modzie są męskie bransoletki, i te kauczukowe i te stalowe jak i skórzane. Nawet drobny dodatek do stroju na luzie czy eleganckiej koszuli zdecydowanie odmieni Twój wygląd. Pierwsza znana wszystkim zasada: co za dużo to niezdrowo! Tak to prawda, nie przesadzajmy z ozdobami. Jedna bransoletka skórzana i jedna stalowa zdecydowanie wystarczą. Połączenie dwóch różnych bransolet wykonanych z różnych materiałów daje super efekt. Bransoletki ze stali nierdzewnej i skóry świetnie współgrają ze sobą.  Stal jubilerska 316L jest to materiał w sam raz stworzony dla Panów – nie rdzewieje, nie śniedzieje, nie uczula i nie wymaga szczególnego traktowania. W przeciwieństwie do srebra nie trzeba stosować specjalnych ściereczek czy detergentów do czyszczeni – wystarczy woda i szmatka.

A co z zawieszkami? 

Jakie kształty są męskie, czy tylko krzyżyki wypada nosić mężczyznom? Wcale nie. Obecnie większość wzorów, modeli jest dozwolona: tribale, krzyżyki, proste kształty prostokątne, trójkątne czy koła. Jeżeli jesteś maniakiem jakiegoś sportu, grania na gitarze czy jazdy na motorze zawieszki z odpowiednim grawerem czy symbolem będą zdecydowanie na miejscu. Jeżeli chodzi o obrączki – tu pole do popisu jest duże, nie tylko ze względu na materiał z którego będą wykonane: stal, wolfram czy tytan, ale także ze względu na wzory i kolory.
Ze względu na dużą ilość dostępnych na rynku sklepów z męską biżuterią wybór dodatków do odzieży staje się łatwy i prosty. Jeżeli nie wiesz jaka bransoletka, zawieszka będzie pasować do Ciebie zapytaj ekspertów oferujących męską biżuterię. Większość sklepów dbających o klienta oferuje gotowe propozycje i stylizacje. Także odpowiedni dobór nie będzie już dla Ciebie problemem tylko miłą zabawą.

Stopka autorska: męską biżuterią – http://zubiro.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz