Paznokcie akrylowe – rodzaje akrylu

Jesteś dziewczyną, przez to w wielu kulturach, a w tym także naszej, uchodzisz za emblemat piękna. Jeśli życzysz poczuć się jeszcze piękniejsza i wybitniej kobieca powinnaś zadbać o wygląd Twoich dłoni, bo tak naprawdę to właśnie one ukazują wiek i rodzaj czynionej przez Ciebie pracy.

Reklama

paznokcie akrylowePaznokcie są Twoją wizytówką a akryl jest wspaniałym rozwiązaniem w szczególności dla pań mających łamliwe i delikatne paznokcie. Utwardzenie paznokci akrylem sprawi, że Twoje paznokcie będą solidne oraz pięknie odnowione o wszelakiej porze dnia i nocy. Paznokcie akrylowe są już znane w wielu krajach, a największą furorę tworzą teraz wzorki napaznokcie oraz skomplikowane zdobienia paznokci. Zalecam w szczególności upiększania trójwymiarowe, z jakich można utworzyć piękne kwiaty jak również różne ozdoby, wedle własnego uznania. Tipsy akrylowe modne są o wszelkiej porze roku a większość dziewczyn ceni sobie elegancję każdego dnia.

Paznokcie potocznie zwane są także akrylami. Procedura akrylowa jest metodą punktową a utwardzenie wykonuje się za pomocą połączenia proszku akrylowego z liquidem – wówczas utworzoną mieszaninę rozprowadza się na formie. Jeśli chcesz znaleźć więcej fascynujących informacji o stylizacji paznokci i obejrzeć doskonałe zdjęcia możesz je znajdować jednym z wielu blogów o paznokciach.

Rozróżniamy trzy typy akrylu:

  1. Wolnoschnący – zalecany szczególnie osobom początkującym, które jeszcze nie są wprawione w pracy nad produktem. Szybkość stygnięcia jest wolniejsza aniżeli przy tradycyjnym akrylu a to pozwala na wolniejsze i dokładniejsze jego rozprowadzanie.
  2. Szybkoschnący – tutaj osoba początkująca napotka pewne problemy, gdyż prędkość krzepnięcia jest dużo szybsza aniżeli w wymienionym wyżej akrylu i wymaga to wiele pewniejszych i skrupulatnych ruchów aniżeli przy uprzednim akrylu. Rekomendowany jest osobom posiadającym praktykę nad obróbką paznokcia.
  3. Bezwonny – rekomendowany jest osobom, które nie lubią trwałego i dla niektórych nieprzyjemnego zapachu liquidu. Praca na tym gatunku akrylu jest także dokuczliwa, z tego powodu, że działamy faktycznie suchym pędzelkiem co może być dla niektórych niewygodne.

Radzę się porządnie zastanowić nad typem odpowiedniej procedury stylizacji paznokci i wyborze właściwych produktów, ponieważ od tego może zależeć efekt naszej pracy i satysfakcja bądź niezadowolenie naszych klientów.

Stopka autorska: blogów o paznokciach – http://top-paznokcie.hekko.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz