Tuning optyczny – jak upiększyć swoje auto?

tuningNabywając nowy samochód często jest tak, że myślimy aby coś w nim zmienić. W tym celu robimy różne rzeczy które pozwolą wyróżnić nasz pojazd spośród innych. Można nabyć nowe felgi, nowe CB radio, przyciemnić szyby, przykleić folię na dachu auta albo coś innego. Część z wyżej napisanych rzeczy można wykonać samemu, jak zmiana felg, ale pozostałe roboty musimy powierzyć komuś kto się tym zajmuje zawodowo. Jakikolwiek warsztat który się w tym specjalizuje. Doświadczony? Oczywiście! Lecz gdzie ten zakład odnaleźć? Gdzie go wyszukać? Czy podejmie się on naszego zlecenia? W tym miejscu postaram się odpowiedzieć na te zapytania. Biorąc pod uwagę tuning optyczny naszego pojazdu napiszę o foliowaniu szyb oraz przylepianiu folii na pojazd.

Reklama

Co daje nam przyciemnianie szyb? Po pierwsze będziemy posiadać piękny pojazd, wyglądający zjawiskowo. Ponadto przyciemnione okna działają jak okulary słoneczne – słońce razi. Po 3 folia zabezpiecza przed rabusiami, bo nie widać co umieszczone jest wewnątrz – bardzo skuteczna ochrona antywłamaniowa! Jak wyszukać dobry warsztat? Optymalnym sposobem na odnalezienie poszukiwanego montarzysty jest poczciwa wyszukiwarka Google. Ale musimy zrobić to umiejętnie. Patrząc na wyniki możemy wybrać warsztat na podstawie zdjęć wykonanych przeróbek. Należałoby dowiedzieć się o cenę, rodzaj folii a także czas realizacji.

Drugą drogą na tuning wizualny jest przylepienie folii na nadwozie auta. Nakładamy folie na maskę. Dzięki temu nie trzeba będzie nakładać nowego lakieru. Folia daje nam inny wygląd samochodu. Folia przyklejona dokładnie, odgrywa także znaczenie folii chroniącej farbę przed kamieniami. W Polsce można znaleźć rozmaite folie. Skupimy się na folii kolorowej – wyłońmy tą najładniejszą. Trzeba dowiedzieć się ile ma gwarancji na pęknięcia. Folia powinna mieć najlepiej ok. 9 lat gwarancji.

Stopka autorska: przyciemnianie szyb Dębica

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.3/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz