Darmowa promocja w presell page

Odpowiedzialna promocja stron internetowych jest zadaniem wymagającym wiedzy, umiejętności i umiejętności dynamicznego dostosowania się do wymagań klienta i rynku. Narzędziem, które jest bardzo pomocne w promowaniu witryny są darmowe strony presell pages, czyli darmowe precle.

Reklama

seoRzeczywistość uczy, że znalezienie dobrego zestawu wartościowych precli jest jednym z najtrudniejszych zadań, jakie stoją przed pozycjonerem. Może zabrać nawet kilka miesięcy, jeśli ma być to lista rozbudowana. Generalnie z list dostępnych w internecie można skorzystać ot tak, na dobry początek, ale przynajmniej dwie trzecie z nich nadają się od razu do kosza. Skuteczna promocja stron internetowych nie może, opierać się na spamowaniu a także na wstawianiu wartościowych tekstów pomiędzy spam. To z dwóch powodów. Po pierwsze, Google nie darzy szczególną sympatią spamerów, po drugie, nie darzą ich też pozytywnym uczuciem potencjalni klienci. Nikt przy zdrowych zmysłach nie spędzi dnia na przekopywaniu ośmiu tysięcy wpisów reklamujących podróbki szwajcarskich zegarków, żeby znaleźć jeden tekst, który będzie miał rzeczywistą wartość.

Dobry darmowy precel to prawdziwy skarb. Nie jest może wart aż tyle co samodzielne zaplecze tematyczne, ale jest idealnym sposobem na podlinkowywanie zaplecza albo testowanie jakichś rozwiązań z zakresu pozycjonowania. Trzeba jednak korzystać z niego rozważnie- zazwyczaj raz zeszpecony precel nigdy już nie wraca do dawnej świetności.

Warto poświęcić więcej czasu na znalezienie wielu precli do swojego zestawu, ale już czy dobrze jest się nim dzielić? I tak, i nie. Tak, bo inni także szukają i możemy im pomóc sami nic nie tracąc, ale z drugiej strony, im łatwiej trafić na bloga, tym trudniej zapewnić mu odpowiednią ochronę. Da się to jednak zrobić przez moderację i zaprzęgnięcie do pracy kilku automatów monitorujących wartośc dodawanych tekstów.

Stopka autorska: promocja stron internetowych – http://www.pozycjaplus.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.5/10 (liczba ocen: 2)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    To wszystko prawda tyle tylko że nowy algorytm google przewrócił wszystko do góry nogami.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz