Kredyt konsolidacyjny – dla wszystkich?

kredyt konsolidacyjnyCzy wniosek o kredyt konsolidacyjny może złożyć każdy kredytobiorca? Za pośrednictwem poniższego artykuły napiszemy : Kto może przystąpić do ów kredytu? I zaciągnąć go na bardzo atrakcyjnych warunkach. Na (coraz bogatszą) ofertę kredytów konsolidacyjnych warto zwrócić uwagę, gdyż czas na ich spłatę jest wyjątkowo długi, a oprocentowanie niesamowicie korzystne (z punktu widzenia każdego kredytobiorcy). To nieprawda, że Nasz wniosek o kredyt konsolidacyjny nie otrzyma akceptacji, jeśli nie jesteśmy właścicielem żadnej nieruchomości (która mogłaby stanowić gwarancję zwrotu pożyczonych przez Nas pieniędzy) – albowiem kredyty konsolidacyjne są przyznawane zarówno tym osobom, które posiadają zabezpieczenie, jak i tym, które nim nie dysponują (np. Alior Bank pożyczy Nam 150 000 złotych bez żadnych zabezpieczeń).

Reklama

Czy bank zaaprobuje Nasz wniosek o kredyt, jeśli Nasza zdolność kredytowa będzie bardzo niska? Bank z pewnością poprosi Nas o przedstawienie zaświadczenia/oświadczenia o (uzyskiwanych przez Nas) dochodach – i na podstawie ów zaświadczeń/oświadczeń (Wnioskujesz o konsolidacje kredytową w tym samym banku, w którym prowadzisz ROR – Rachunek Oszczędnościowo – Kredytowy? W takim wypadku bank zajrzy do Twoich wyciągów/e – wyciągów co najmniej z 3 ostatnich miesięcy) określi Twoją zdolność do spłaty kredytu. Pamiętajmy o tym, że : Kredyty konsolidacyjne udzielane są na spłatę poprzednich zobowiązań kredytowych – A więc bank nie wyrazi zgody na Nasz kredyt – jeśli w tej chwili nie jesteśmy właścicielami ani jednego kredytu, ani jednej pożyczki, ani jednej karty kredytowej… Bez wątpienia najmocniejszą stronę konsolidacji kredytowej jest : jedna rata kredytu, jeden termin płatności, niższe oprocentowanie, i dłuższy okres kredytowania oraz mniejsza rata.

Podpisywanie umowy kredytowej

Posiadana przez Ciebie zdolność kredytowa jest duża czy mała? Niestety żaden bank nie pożyczy Nam pieniędzy, jeśli Nasza zdolność do spłaty kredytów jest niemal zerowa. (Przed złożeniem wniosku w zaciszu swojego domu, sprawdźmy : Czy Nasz comiesięczny dochód bez żadnych przeszkód pokryje Nasze wydatki związane z tzw. życiem, oraz spłatą nowego zobowiązania – Nie zapominajmy o tym, że kredyt konsolidacyjny wyzerowuje Naszą zdolność kredytową – I czy bank bez żadnych obaw (o terminowy zwrot) może pożyczyć Nam pieniądze – UWAGA! Za pomocą kredytu konsolidacyjnego nie tylko spłacimy Nasze wcześniejsze zobowiązania kredytowe, ale także spełnimy Nasze marzenia np. marzenie o wakacjach w Czarnogórze.

Stopka autorska: swiatkonsumenta.pl – kredyt konsolidacyjny

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz