Krem na cellulit lekarstwem na pomarańczową skórkę

Wiele kobiet ma problem z tak zwaną pomarańczową skórką. Chodzi o cellulit, a tak dokładniej (i z użyciem fachowej nazwy) problemem jest lipodystrofia. Problem ten charakteryzuje się nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej na ciele kobiety (zwykle na biodrach, udach i pośladkach). Jakby tego było mało – cellulit występuje również ze zmianami podskórnymi (obrzękowo-włóknistymi).

Reklama

Cellulit nie jest problemem tylko kobiet dojrzałych. Zwykle pojawia się w okresie dojrzewania. W efekcie skóra kobiety lub dziewczyny jest pofałdowana i nierówna. Czasami pomarańczowej skórce towarzyszą rozstępy. Prócz niekorzystnego efektu wizualnego (fałdek i zgrubień), zmiany skórne mogą być bolesne. Zwłaszcza podczas dotykania. Przyczyną pojawiania się cellulitu jest nadmiar estrogenów w organizmie kobiety. Są to hormony żeńskie, co tłumaczy fakt, dlaczego mężczyźni nie mają problemów z cellulitem.

Jak leczyć skórę? Jakie preparaty stosować, aby pomarańczowa skórka zniknęła raz na zawsze? Pomoc to krem na cellulit, czyli specjalny preparat, który należy sumiennie stosować przez cały okres kuracji. Takich preparatów jest wiele na rynku, gdyż problem cellulit jest globalny. Jednak nie każdy cechuje się wysoką skutecznością. Niektóre kremy na cellulit tylko ładnie pachną, nie przynosząc rezultatów. Innym razem to kobiety popełniają błędy.

Trzeba wiedzieć, że krem na cellulit nie pomoże skórze w dwa dni. To długa terapia i dość skomplikowany proces dermatologiczny, który wymaga czasu. Wymaga także cierpliwości i sumienności pacjentek, które walczą z cellulitem. Jeżeli chodzi o sposób użycia, kremy na cellulit zwykle wciera się w skórę kolistymi ruchami w miejscach, gdzie występuje pomarańczowa skórka. Krem musi zostać wchłonięty przez organizm. W przeciwnym razie nie zadziała tak, jak należy. Co do skuteczności – potwierdzają ją pacjentki, które uratowały się spod szponów cellulitu. Oczywiście czym większe zmiany skórne – tym kuracja trwa dłużej. W skrajnych przypadkach krem na cellulit nie jest w stanie pomóc – pozostaje jedyna deska ratunku, czyli wizyta u dermatologa.

Stopka autorska: http://guam24.pl/ – krem na cellulit

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz