Moda zagraniczna za grosze

Coraz więcej osób ubiera się w lumpeksach, mimo że stać ich na ubieranie się w markowych butikach. Powód jest prosty – odzież używana z Anglii dostępna jest za grosze i dzięki temu można skompletować wiele ciekawych stylizacji nie wydając na nie fortuny. Dzięki temu możemy być zawsze modni i niepowtarzalni i nie wyglądać jak wszyscy na ulicy, ponieważ będziemy mieć na sobie ubrania, które nigdy nie były sprzedawane w polskich sklepach.

Reklama

odzież używanaJak wynika z obserwacji właścicieli sklepów z używanymi ciuchami, największym zainteresowaniem cieszy się odzież używana, ponieważ jest ona bardzo dobra pod względem jakościowym. Ciekawe są też dostępne w Polsce fasony i kolory. Oczywiście, każdy właściciel lumpeksu powie nam, że trudno jest wyczuć co znajdzie się w konkretnej dostawie, ponieważ zamówienia są bardzo różne Najczęściej w jednym kartonie lub worku znajduje się jeden rodzaj garderoby – sukienki, spodnie, krótkie spodenki, bluzki, T-shirty, bluzy, czy też odzież dziecięca. Zamówień musi dokonywać profesjonalny importer odzieży używanej z Anglii, ponieważ to właśnie on musi utrzymywać kontakt z hurtowniami i skupami odzieży używanej w Anglii. Robienie takich zamówień nie jest prostą sprawą, dlatego właściciele lumpeksów cenią sobie pracę, jaką wykonuje importer odzieży, ponieważ zawsze mogą liczyć na jeszcze lepsze ceny.

Klienci uważają, że odzież używana z Anglii jest dostępna za bardzo małe pieniądze, dlatego tak chętnie ją kupują. Właściciele sklepów płacą jeszcze mniej, jednakże często zdarza się tak, że ubrania muszą zostać jeszcze wyprane i uprasowane zanim trafią na wieszaki, dlatego cena wzrasta. Właściciele lumpeksów nigdy nie wiedzą co będzie w dostawie oraz jakiej jakości ubrań mogą się spodziewać, ponieważ raz nadaje się do sprzedaży cały worek, a innym razem tylko kilka sztuk ubrań. Profesjonalny importer odzieży używanej nic nie będzie mógł z tym zrobić, ponieważ takimi prawami kieruje się ten biznes i nie będzie to wyglądało inaczej.

Stopka autorska: importer odzieży używanej z Anglii – http://www.alan-odziez.pl/oferta/