Wielka moda na lumpeksy

Jeszcze kilka lat temu ubieranie się w sklepach z tanią odzieżą zachodnią było poniżające i kojarzyło się ze skrajnym ubóstwem. Jednakże czasy się zmieniły, teraz lumpeksy z prawdziwego zdarzenia przypominają bardziej eleganckie butiki niż sklepy dla najbiedniejszych, a zakupy w nich robią nawet gwiazdy show biznesu. Nie ma wątpliwości, że w dobrych ciucholandach możemy dokonać zakupu odzieży znanych na całym świecie projektantów mody, natomiast jeżeli nasze poszukiwania będą owocne, mamy szanse na to, aby „upolować” coś co jest w stanie idealnym albo nawet nowe.

Reklama

Tymczasem moda na tak zwane „szmateksy” wciąż rośnie. Niewątpliwie sklepy te cieszą się największym powodzeniem ze względu na niskie ceny sprzedawanej w nich odzieży, dzięki czemu możemy ubrać się modnie i przy okazji zaoszczędzić sporą sumkę pieniędzy. Dziś nikt już nie wstydzi się chodzić do lumpeksów. Do tego przyznała się już niejedna wielka sława, która pragnie wyróżnić się czymś niepowtarzalnym i stylowym. Okazuje się, że ubrania w sklepach z używaną odzieżą to prawdziwe cacka, które ciężko dostać w zwykłych „sieciówkach”. Ubierając się w sklepach z odzieżą używaną kreujemy swój styl, wizerunek, a także niepowtarzalną osobowość. Dzięki takim ubraniom ukazujemy swoje prawdziwe „ja”.

Ciucholandy królują we wszystkich mniejszych i większych miastach. Można w nich kupić dosłownie wszystko. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście ubrania, ale bez problemu możemy także dokonać zakupu obuwia, pościeli, książek, torebek, a nawet zabawek dla dzieci.

Kupować należy z głową. Udając się do lumpeksu wybierajmy to, co rzeczywiście jest nam potrzebne. Jeżeli zaopatrzymy się w dziesięć podobnych bluzek, tylko dlatego, że były tanie, to możemy mieć pewność, że wrzucimy je do szafy i staną się bezużyteczne. W sklepach z odzieżą używaną jest rzeczywiście taniej, ale w pewne określone dni zdarzają się promocje i upusty. Należy więc zorientować się , w który konkretny dzień odwiedzić dany sklep. Niezbędny okaże się także wolny czas, a nawet sporo wolnego czasu. W sklepach tego typu ubrania są naj częściej powrzucane do koszy i znalezienie interesującego nas przedmiotu może trochę potrwać. Należy też wybierać odzież, która nie jest zniszczona. Jeżeli dostosujemy się do tych kilku rad, wtedy będziemy mogli mówić z dumą o udanych zakupach.

Stopka autorska: Lumpeksy we Wrocławiu – http://lumpeksy.wroclaw.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz