Nowy rok – nowe postanowienia?

Nowy rok to przede wszystkim postanowienia noworoczne. To czas przełomu i świetna okazja do licznych postanowień, które mają na celu zmienić nasze codzienne życie. Będę biegać, zapisze się na siłownię, wykupie karnet na basen, schudnę, będę ćwiczyć, rzucę palenie, odświeżę znajomości, zmienię prace- to najczęściej spotykane postanowienia na Nowy Rok.

Reklama

Jednak rzeczywistość z biegiem czasu okazuje się zupełnie inna. Wielu z nas nie próbuje nawet zrealizować składanych obietnic i nie dotrzymuje podjętych celów. Dlatego po co trać czas na puste obietnice. Zaplanujmy w tym roku wakacje swoich marzeń lub wyjazd w miejsce, które zawsze chcieliśmy zobaczyć. Tego typu wyzwanie na pewno chętniej podejmiemy. Już dziś rozejrzyjmy się za ofertami przygotowanymi na sezon wakacyjny. Wybierzmy miejsce o którym marzymy, a ciągle brakowało nam czasu, aby je odwiedzić. Zróbmy coś dla siebie, co pomorze nam odetchnąć, zapomnieć o codziennych problemach. Pozbądźmy się chociaż na chwilę stresu, który bardzo negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Tylko od nas zależny jaki będzie ten rok. Może właśnie okazać się tym najlepszym, który będziemy wspominać do końca życia. Jest obecnie bardzo bogaty wybór ofert wyjazdów i wycieczek wakacyjnych. Bez różnicy czy chcemy urlop spędzić w kraju czy za granicą. Jeśli już teraz zaczniemy planować wakacje na pewno odnajdziemy najkorzystniejszą ofertę dla siebie i swojego budżetu. Wczasy w Polsce to również świetny pomysł. Mamy tysiące uroczych miejsc, których na pewno jeszcze nie widzieliśmy. Najważniejszy jest relaks i spędzenie wolnego czasu z najbliższą osobą. Zaplanujmy czas tylko dla nas. Bez pośpiechu i zbędnych nerwów. Poza tym jeśli szukasz oszczędności skorzystaj z różnych porównywarek ofert cenowych biur podróży. Wakacje powinny kojarzyć się nam ze słońcem, i ciepłą wodą, wypoczynkiem, przemyśleniami i wspaniałą przygodą. Nie zmieniajmy tego.

Naszym noworocznym postanowieniem może być właśnie zorganizowanie wakacji marzeń dla siebie i swoich najbliższych. Pomoże to nam zbliżyć się do siebie i uświadomić sobie jak ważny jest czas spędzony razem. Odszukajmy wspólnych pasji, zainteresowań i zadbajmy o to, aby było nam miło w swoim towarzystwie. To może być właśnie wspaniały pomysł na zmiany i określenie w życiu priorytetów oraz celów. Nie zajmujmy się rzeczami błahymi tylko spróbujmy je wartościować. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy zmienić coś w swoim życiu to data nie ma znaczenia. Nieważne czy będzie to 1 stycznia, 8 marca czy 1 sierpnia. Czas spędzony razem jest bezcenny.

Stopka autorska: tekst napisany przy współpracy Ośrodka kolonijnego Kadet-OK-  tutaj

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz