Polacy coraz częściej wybierają luksusowe restauracje na wesela

Wesele w remizie strażackiej? Nadal można się z takimi imprezami spotkać, ale coraz częściej decydujemy się na bardzie ekskluzywne miejsca na wyprawienie uroczystości weselnej. Chętnie wybierane są głównie restauracje, które zapewniają nie tylko doborową przestrzeń i najlepszą obsługę, ale dodatkowo często kuszą szeroką paletą wyśmienitych dań.

Reklama

Restauracje na terenie całe Polski kuszą specjalnymi ofertami przeznaczonymi dla organizatorów imprez weselnych. Specjalnie przygotowane sale doskonale nadają się do wspólnego biesiadowania oraz do tańców. Dodatkowo także, jeżeli restauracja jest położona w malowniczej okolicy, zwykle czeka mnóstwo miejsc na relaksujące spacery.

Luksusowa przestrzeń i wyśmienita kuchnia

Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się restauracje serwujące wykwintne dania oraz cechujące się klasycznym stylem aranżacji wnętrz – kolumny, draperie, wspaniałe dekoracje przywodzące na myśl styl licznych europejskich salonów arystokracji. Na gości oczekuje wtedy pięknie przygotowana sala, pomocna obsługa, aby ten dzień był wyjątkowy. W menu weselnych także coraz częściej pojawiają się wyśmienite dania o wymyślnych nazwach, które pozwalają gościom na poznanie wielu nowych i wspaniałych smaków. Co ciekawe, nieraz organizowane są wesela, które nie bazują stricte na kuchni polskiej, ale biorą inspirację w tej dziedzinie z licznych innych kuchni świata. Podczas imprezy może zagrać także zespół, by zapewnić gościom akompaniament do tańców.

A może tylko obiad dla najbliższych?

Kolejnym trendem związanym z organizacją wesel jest brak hucznych imprez do białego rana. Skromny obiad dla najbliższej rodziny oraz dla przyjaciół w restauracji jest uznawany przez coraz więcej par za wystarczający, aby po złożeniu przysięgi małżeńskiej miło spędzić czas w gronie najbliższych. Właśnie i w takim przypadku restauracja jest doborowym rozwiązaniem – nie wymaga wynajęcia dużej sali, wystarczy zwykle tylko stół na kilkanaście osób, by wszystkich ugościć.

Ile to kosztuje?

Urządzenie wesela w restauracji wcale nie wiąże się z wyjątkowo wysokimi kosztami. Zwykle cena za jedno miejsce nie jest znacznie większa niż w przypadku domów weselnych, chociaż naturalnie zależy od wielu czynników, przykładowo wybranego menu czy prestiżu danego lokalu.

Podsumowując, restauracje to naprawdę wspaniałe miejsca do urządzenia imprez weselnych, zarówno takich do białego rana, jak i bardziej kameralnych. Wspaniałe wnętrza, wykwintna kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że ten dzień staje się wtedy jeszcze bardziej unikatowy i niezapomniany, zarówno dla samych świeżo upieczonych małżonków, jak i dla gości.

Stopka autorska: Oferta organizacji wesel w Krakowie –  www.restauracjaavangarda.pl/pl.wesela_krakow.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz