Przegląd typów kurtek zimowych modnych w 2014

Nadchodzące trendy w sezonie zimowym przejawią się oczywiście również w projektach kurtek. Pod względem fasonu w tym roku modne będą naprawdę różne rodzaje okryć wierzchnich. Możemy być pewne, że nie będzie nudno: w sklepach ujrzymy prawdziwy mix sportu oraz elegancji.
Na pierwszy ogień idą kurtki typu oversize. Wyglądające na za duże okrycia, dobrze prezentują się na szczupłych kobietach. Nosząc je trzeba zaplanować dobór odpowiednich dodatków, dzięki którym nie będziemy wyglądać na zagubione w obszernej przestrzeni kurtki. Plusem jest to, że takie okrycie na pewno skutecznie ogrzeje.
Pewnym kontrastem do dużych kurtek są króciutkie, ledwo zakrywające nerki kurteczki. Dobrym przykładem są modne w tym sezonie kurtki typu bomber – krótkie modele posiadające obowiązkowo suwak. Mają one bardzo sportowy charakter, jednak jeśli chodzi o materiał, to będą one skomponowane z tworzyw wysokich pod względem gatunku.
Nadchodzące trendy upłyną również pod znakiem kurtek zwanych potocznie puchówkami. Pomimo ich niewielkiej długości, pomogą nam w ogrzaniu się w nawet najbardziej chłodne dni. To świetna alternatywa dla wszystkich zmarzluchów.
Jeżeli w tym sezonie chcesz być naprawdę modna, to w Twojej szafie nie może zabraknąć kurtki pikowanej. Znowu świeci ona triumfy na salonach i wybiegach mody, dlatego możemy być pewni, że znajdziemy ją również w popularnych sklepach z odzieżą.
Na pewno jeszcze w tym sezonie usłyszymy o futrze, a raczej akcentach futrzanych, jakie pojawią się na wielu okryciach wierzchnich. Krótka kurta z kapturem obszytym miękkim futerkiem to już klasyka, więc może w tym roku pozwolisz sobie na więcej szaleństwa?
Najmodniejsze kolory kurtek w zimie 2014/2015 to z pewnością te najbardziej klasyczne: czerń, granat, brąz. Jednak wśród wielu projektantów znajdziemy propozycje w postaci pastelowych barw, które choć nie bardzo praktyczne, na pewno dodadzą nieco odmienności naszemu strojowi. Jeżeli chcesz być modna w sposób wyrazisty, postaw w tym roku na mocną czerwień.

Wybierając kurtkę, warto wziąć pod uwagę również dodatki do niej – szalik, apaszkę oraz nakrycie głowy – od nas zależy czy będzie to czapka z pomponem, czy może raczej hipsterska, czy zdecydujemy się raczej na klasyczne nakrycie głowy, np. w postaci beretu, pasujące do płaszcza.

Wiele płaszczy i kurtek znajdziesz tutaj: http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html

Stopka autorska: http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html – http://www.trendsetterka.com/odziez/plaszcze-kurtki_k_93.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz