Ułatwiające życie funkcje nowoczesnych programów fakturujących

Wszyscy wiemy, w jaki sposób działają programy do fakturowania i naprawdę ciężko byłoby pewnie znaleźć jakiegoś przedsiębiorcę, który nigdy się z nimi nie spotkał. Byłyby to pewnie tylko przykłady małych firm usługowych i przedsiębiorców będących ryczałtowymi płatnikami VAT.

[adsensee-zaq1]
Nowoczesna firma musi jednak posiadać program do fakturowania i jeśli wybór padnie na naprawdę dobrą aplikację wyposażoną w nowoczesne funkcje, korzyść dla biznesu może być naprawdę potężna. A takich potencjalnych użytecznych funkcji jest cała masa.

Jednym z najważniejszych funkcji tego typu jest możliwość archiwizacji wszystkich danych w chmurze danych, albo przynajmniej na jakimś bezpiecznym urządzeniu. Jest to genialne w swojej prostocie rozwiązanie, które w swojej najlepszej opcji powoduje natychmiastowe wysłanie wystawianej faktury na serwer internetowy, dzięki czemu zostaje ona zapisana na urządzeniu, któremu nie zagrozi nawet wojna, o szklance herbaty wylanej na laptopa nie wspominając. Co ciekawe, dzięki takiej funkcji pojawia się jeszcze możliwość korzystania z uproszczonych faktur elektronicznych, ponieważ dobry dostawca oprogramowania tego typu pozwoli nam na przekazanie linka do faktury naszemu kontrahentowi, który w ten sposób będzie mógł wyświetlić fakturę na swoim ekranie w kilka chwil i w dowolnym miejscu na świecie. Nie ma dzięki temu opóźnień przy handlu na odległość.

Inna bardzo użyteczna funkcja też związana jest z magazynowaniem i archiwizowaniem faktur. Jest to wsparcie księgowe coraz częściej udostępniane w aplikacjach bez żadnych dodatkowych opłat, chociaż jak na razie niespecjalnie można to traktować jako dodatek standardowy. Chodzi tu o to, że cała masa usług księgowych, które wykonuje dla nas pewnie biuro rachunkowe, mogłoby pewnie być realizowane przez dobrze wytresowanego szympansa pracującego za banany, a nie za setki złotych. Program do fakturowania będzie jeszcze tańszy i za cenę całej licencji umożliwi nam tworzenie prostych zestawień ograniczających prace związane z księgowością do absolutnego minimum.

Osoby udzielające często kredytów kupieckich na pewno się ucieszą słysząc, ze program do fakturowania może sam pilnować terminów realizacji wystawionych przez nas faktur. Jeśli jakaś sprzedaż nie zostanie oznaczona jako opłacona w terminie, program nas z własnej inicjatywy o tym poinformuje.

Zatem, jak już wybrałeś odpowiedni program do faktur dla siebie, zajrzyj na stronę poniżej.

Stopka autorska: program do fakturowania – http://www.mega-tech.com.pl/program-do-faktur-vat-marza.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz