Atrakcje, które warto mieć na swoim weselu

Jeśli Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich  czeka w najbliższych miesiącach wesele, poniższy krótki przegląd atrakcji weselnych na pewno Cię zaciekawi. Wzięliśmy pod lupę kilka spośród najpopularniejszych atrakcji i sprawdzilismy ich zalety. Zapraszamy do lektury!

Reklama

Pokazy iluzjonistów, barmanów, tancerzy

Coraz popularniejsze na polskich weselach stają się wystepy różnego rodzaju artystów. Koszt wsytepu iluzjonisty czy pary tancerzy nie jest wysoki i zaczyna się już od 300zł (zależnie od jakosci i długości może kosztować nawet ponad 1000 zł). Najciekawszą z wymienionych opcji wydaje się wynajęcie barmana, który po skończonym typowo artystycznym pokazie zajmie się przygotowywaniem drinków dla gości przez resztę przyjęcia. Profesjonalny barman na całe wesele, to koszt od 1000 zł w górę.

Fontanna czekoladowa / Fontanna alkoholowa

Czekoladowa fontannaCzekoladowa fontanna, to prawdziwy przebój ostatnich lat. Przyciaga wzrok estetyką i ciekawą formą podania czekolady, a do tego… serwuje czekoladę – każdy (prawie) lubi czekoladę – zwłaszcza w połączeniu ze świeżymi owocami i słodkimi przekąskami. Ceny wynajmu wraz z obsługą i owocami zaczynają się od 800 zł i z pewnością będą to dobrze wydane pieniądze. Mniej popularną, mniej funkcjonalną ale i tańszą atrakcją jest fontanna alkoholowa. Jej rola ogranicza się w zasadzie do atrakcyjnego podania jednego rodzaju alkoholu – polecamy zamówienie wraz z czekoladowymi kieliszkami, które goście moga zjeść po wypiciu drinka.

Gołębie ślubne i lampiony

Wypuszczanie białych gołębi ślubnych przez Młodą Parę po wyjściu kościoła to dość stary, ale coraz mniej ostatnio popularny zwyczaj. Od około 2 lat przeżywa on „drugą młodość” świetnie komponując się z romantyczną naturą tego wielkiego dnia. Zachodnim (choć pierwotnie wschodnim) jego odpowiednikiem jest puszczanie lampionów. Angażuje ono więcej gości i jest świetną zabawą przed tradycyjnymi oczepinami. Efekt wizualny dziesiątek lampionów płynących powoli po nocnym niebie jest trudny do opisania i trudny do wyceny, ale z pewnością wart dużo więcej niż koszt lampionów. Gorąco polecamy.

Oczywiście na rynku dostępnych jest o wiele więcej atrakcji, powyżej opisaliśmy te najbardziej warte naszym zdaniem uwagi.

Stopka autorska: Czekoladowa fontanna – http://www.czekoladowafinezja.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz