BSM na bezsenność – nowa metoda leczenia

BSM to niemalże całkowicie nieznana metoda leczenia bezsenności. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, wielu ludzi poddaje w wątpliwość jej skuteczność, jednakże eksperymenty pokazują, że ta metoda jednak działa.

Reklama

śpiący azjataWarto wspomnieć, że BSM jest techniką opracowaną przez Polaka! Eugeniusz Uchnast, polski pułkownik, nie mogąc pozbyć się uporczywego bólu biodra postanowił w końcu wynalazł tę nowatorską metodę leczenia.

Na czym polega BSM?

Na pierwszy rzut oka, BMSS może wydawać się dziwną ezoteryczną techniką, a skojarzenia większości ludzi mogą przywodzić obraz stosowania akupunktury lub akupresury. Jednakże naukowo dowiedzione, że te metody mogą mieć więcej wspólnego z prawdziwą medycyną, niż z ezoterycznymi technikami hindusów.

BSM polega na wykorzystaniu promieniowa ciepła naszej ręki do wyeliminowania nieprzyjemnych schorzeń. Wykorzystuje się ją najczęściej w leczeniu bólu, nadciśnienia, reumatyzmów i pomniejszych chorób typu przeziębienie. Okazuje się też, że można ją z powodzeniem wykorzystywać także, by pokonać bezsenność.

Jak stosować BSM?

Stosowanie BSM jest banalne! Nie wymaga żadnych skomplikowanych przygotować. Wszystko polega na odpowiednim przyłożeniu dłoni do głowy i pójściu spać. Tak, to wszystko! Nie musisz nic więcej robić.

Ciepło płynące z dłoni oddziaływuje na mózg i połączenia nerwowe co pobudza tym samym ciało do stabilizacji i samoleczenia. Uważa się, że cały proces zachodzi także dzięki oddziaływaniu elektromagnetycznemu na ciało. Jeżeli elektromagnetyczna stabilność organizmu zostaje zachwiana, pojawiają się symptomy chorobowe m.in. takie jak bezsenność. Jednakże dzięki metodzie BSM można łatwo przywrócić właściwy stan, co spowoduje ustąpienie objawów.

Technika BSM na bezsenność

Opiszę teraz, jak wygląda technika BSM, stosowana w leczeniu bezsenności.

Poprowadź w wyobraźni dwie pionowe linie dotykające brzegi twoich uszów. Linia znajdująca się bliżej twojej twarzy to tzw. linia przeduszna. Połóż teraz rękę (obojętnie którą) na głowie tak, by nie przekraczała ona linii przedusznej. W perspektywie będzie to wyglądać tak, że trzymasz rękę na czubku swojej głowy.

Powtarzaj ten proces, dopóki nie osiągniesz odpowiednich rezultatów. W praktyce leczenie zajmie od 5 do 10 dni.

Stopka autorska:

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.2/10 (liczba ocen: 5)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz