Jakie perfumy lubią kobiety?

Od najmłodszych naszych lat towarzyszą nam zapachy. Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa zapachu świeżego chleba czy zapachu świeżej łąki. Tak już z nami jest, że postrzegamy świat poprzez zmysły i ładne zapachy kojarzą nam się dobrze natomiast te nieprzyjemne kojarzymy jako coś złego, wątpliwej jakości. Tak samo postrzegany osoby.

Reklama

perfumyCi którzy używają perfumów i ładnie pachną od razu są dla nas bardziej atrakcyjni, zadbani i pewni siebie. Natomiast ci którzy nie dbają o siebie i nie pachną ładnie kojarzą nam się po prostu źle, czasami odrażająco. Nie lubimy przebywać w ich towarzystwie. Dlatego dla każdej dbającej o siebie kobiety perfumy damskie to podstawa. Taką kobietę postrzegamy jako ładną i przebojową. Panie dobrze o tym wiedzą. Dlatego tak chętnie korzystają z różnego rodzaju pachnideł.

Kobiety szczególnie lubią perfumy o nucie kwiatowej. Pasują one do ich delikatności i wrażliwości. Powstają na bazie olejków eterycznych pozyskiwanych z kwiatów, takich jak chociażby róże, konwalie czy bez. Nie mniejszą popularnością cieszą się zapachy orientalne. Te perfumy są ciepłe i zmysłowe. Ich głównymi składnikami jest piżmo, cynamon oraz zapachy żywiczne. Każda z pań ma swoje ulubione zapachy i jest im wierna. Zapach tak samo jak odzież musi do nas po prostu pasować. Jeśli nie będziemy do końca przekonani do zapachu to nie będziemy z nim się dobrze czuć. Warto kupując perfumy damskie zapoznać się z kilkoma zapachami. Jeśli trudno jest nam podjąć decyzje to można zakupić tylko próbki w małych flakonikach. Dopiero po przetestowaniu wybierzemy, które perfumy damskie są dla nas najodpowiedniejsze. Wiele kobiet gustuje w zapachach cytrusowych, powstałych z limonek i pomarańczy. Sprawdź je, może i ty odkryjesz, że pasują do ciebie.

Stopka autorska: perfumy damskie – http://tagomago.pl/katalog/6/Perfumy/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz