Co zyskujemy kupując konto Premium w Tibii?

Tibia to gra z gatunku MMORPG, która zyskała bardzo dużą popularność pomimo tego, że nie posiada zabójczej grafiki ani nie ma w niej żadnych efektów dźwiękowych. Można powiedzieć, że Tibia jest swego rodzaju fenomenem, ponieważ gra tak naprawdę miała być tylko wersją testową docelowej gry MMORPG.

Reklama

TibiaJednak stała się jedną z najpopularniejszych rozrywek w świecie gier internetowych. Ponadto grafika tej gry nie stoi na najwyższym poziomie a nawet jest ona w dwóch wymiarach. Swoją popularnością dorównuje takim pozycjom jak World of WarCraft.

Na początku gra miała być całkowicie darmowa i posiadać jeden rodzaj kont – FACC od ang. Free Account. Jednak po pewnym czasie stworzono w niej możliwość wykupywania kont Premium tzw. Tibia PACC od angielskiego Premium Account. Takie płatne konto daje graczowi wiele rozszerzeń i możliwości. Między innymi możliwość podróżowania statkiem i latającym dywanem, dostęp do nowych obszarów i miast oraz nowych strojów i dodatków do strojów. Ponadto gracze z wykupionym kontem Premium oszczędzają na czasie w czasie logowania – konto płatne umożliwia pominięcie kolejki przy logowaniu. Istnieje także serwer Premium dla graczy z wykupionym kontem płatnym.

Istnieje także kilka możliwości kont Premium ze względu na czas ważności: Tibia PACC na 30 dni, 60 i 90. W grze możemy wybrać cztery rodzaje profesji: Rycerz, Druid, Mag i Paladyn. Zadaniem gracza jest przemierzanie świata składającego się z różnorodnych miast i kontynentów oraz wykonywanie specjalnych zadań.
Pomimo, że w grze od czternastu lat nie dokonano znaczących zmian zdobywa ona coraz większą popularność na całym świecie. Niestety nie planuje się wprowadzanie nowej wersji Tibii trójwymiarowej z nową lepszą grafiką. Na pewno taka gra odniosła by sukces wśród dotychczasowych graczy.

Stopka autorska: Tibia PACC na 30 dni – http://www.keye.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz