Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe?

Coraz częściej organizuje się przyjęcia urodzinowe. Wynajmuje się lokal bądź zabiera znajomych do domu czy mieszkania lub w inne miejsca. Przy organizacji takiego przyjęcia urodzinowego jest wiele pracy. Trzeba wszystko odpowiednio wcześniej zaplanować i przygotować.

Reklama

Przyjęcie urodzinoweNależy dołożyć wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. W odpowiednio wcześniejszym czasie trzeba poinformować znajomych o dniu, miejscu i godzinie planowanej imprezy. Jeśli zapraszamy tylko bliskich i przyjaciół to śmiało możemy pokusić się o zrobienie przykładowej listy prezentów. Zapewne dla gości będzie to ogromne ułatwienie, a dla nas pewność, że otrzymamy prezenty, które chcemy. Przed zrobieniem ów listy musimy się zastanowić czego tak naprawdę oczekujemy. Istotnym jest, aby prezenty były zróżnicowane cenowo, tak by każdego było stać na zakup prezentu z listy. Poczynając od kwoty około 50 zł kończąc już według swojego uznania (byle by nie przekraczać kwoty kilku tysięcy złotych). Listę należy dostarczyć zaproszonym gościom odpowiednio wcześnie, aby każdy był wstanie ją zobaczyć oraz zaznaczyć na liście co wybrał, w celu eliminacji powtórzenia prezentu.

Warto wśród swoich znajomych coś takiego wprowadzić, albo zwyczajnie się pytać czego oczekuje solenizant. Może takie prezenty nie okażą się niespodzianką, ale na pewno będą one wymarzone przez obdarowanego. Ponadto można wybrać coś z listy i jeśli fundusze nam na to pozwolą można dokupić coś dodatkowego, które okaże się niespodzianką i zaskoczeniem.

Stopka autorska: prezenty – http://funphoto.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.7/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz