Sprzątanie biur – jaka cena?

Sprzątanie biurMyśli o przedświątecznych porządkach nie jednej już osobie przysporzyła zmartwień, a nierzadko i siwych włosów na głowie. Większość ludzi nie lubi robić porządków i traktuje to jako nieprzyjemny obowiązek. Niestety, aby spędzić najwspanialsze chwile z najbliższymi w schludnym i przede wszystkim czystym otoczeniu warto czasem się nieco pomęczyć z miotłą i ścierką w rękach. Dla osób, które jednak bardzo nie lubią wykonywać tych czynności jest jeszcze jedno rozwiązanie.

Na rynku pojawiło się w ostatnim czasie wiele ofert ze strony firm zajmujących się sprzątaniem. Wynajem takiej firmy wcale nie jest złym pomysłem. Przedsiębiorstwa takie mają w swojej ofercie zarówno sprzątanie biur, jak i mieszkań. Cena takich usług wcale nie jest wygórowana. Przykładowo, jeśli miejscem zamieszkania jest Poznań, a do posprzątania jest 40 metrowa kawalerka, koszt wykonania sprzątania wyniesie mniej niż 100 zł. Dodatkowo zażyczyć można sobie (oczywiście za dodatkową opłatą) parowe mycie kafelek w łazience, czy pranie dywanów.

Reklama

Prowadząc własną działalność gospodarczą również warto skorzystać z oferty firm tego typu. Bardzo często do oferowanych przez nie usług wchodzi sprzątanie biur, kancelarii, czy nawet gabinetów lekarskich. Po raz kolejny przywołując Poznań, można zauważyć wiele takich firm funkcjonujących na lokalnym rynku. Jednak żadna z nich nie chciała podać przykładowych cen za sprzątanie biur zasłaniając się tym, iż za każdym razem ceny ustalane są indywidualnie ze względu na wielkość i rodzaj powierzchni oraz specyfikę sprzątanego miejsca.

Tym niemniej Poznań z całą pewnością nie jest drogim miejscem pod względem sprzątanie. Znacznie wyższe ceny można spotkać w Warszawie oraz w Krakowie.

Stopka autorska: sprzątanie biurhttp://www.apio.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz