Czym są standy reklamowe?

Spacerując ulicami każdego miasta można na każdym kroku natknąć się na rozmaite formy reklamy.

Reklama

standyNajłatwiej jest „potknąć się” o potykacze, które stoją ustawione przy większości sklepów. Dzięki nim przechodzień ma możliwość zobaczyć, że w bramie czy też niewielkich drzwiach mieści się sklep z konkretnymi artykułami. Wiele sklepów czy też punktów z usługami umieszcza na standach fragmenty swojej oferty, żeby zachęcić przechodnia ciekawymi promocjami.

Tak prosta forma reklamy, którą są właśnie potykacze odgrywa wielką rolę. Gdyby nie one to wielu przechodniów nie miałoby nawet pojęcia o tym, że przechodzi właśnie obok sklepu z artykułami jakich poszukuje. Nie mówiąc już o tym, że ceny w nim są wyjątkowo atrakcyjne. Co więcej – standy mają to do siebie, że wystarczy za nie zapłacić wyłącznie jeden raz i można je całkiem za darmo stawiać przed wejściem do sklepu. To różnicuje tą formę reklamy od większości pozostałych działań marketingowych, za które trzeba płacić z reguły systematycznie.

Dla kogo używanie potykaczy ma największe znaczenie? W większości dla sklepów, które umieszczone są w bramach większych budynków. Ich po prostu nie da się dojrzeć z ulicy i stąd konieczność postawienia tych wizytówek przed bramą. W starszych miastach jest wiele kamienic, w których z kolei popularne są sutereny. W nich często tworzone są sklepy czy inne punkty z usługami czy nawet gastronomiczne. Mogą one istnieć i cieszyć się klientami tylko i wyłącznie dzięki standom, które zachęcają ciekawymi ofertami.

Stopka autorska: standy – http://www.masterprintxl.pl/produkty,114,l—banner.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz