Czy opalanie natryskowe jest zdrowe i skuteczne?

Solarium jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Wynika to z tego, że opalony kolor skóry jest odczytywany jako zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż blady. Stąd tak wiele chętnych mają wszystkie salony oferujące właśnie czas spędzony w solarium. Im mniej to kosztuje i do tego im wyższej jakości są urządzenia tym więcej jest zainteresowanych takim miejscem.

Reklama

opaleniznaWraz jednak z rozwojem zainteresowania tego rodzaju formą poprawiania własnej atrakcyjności zaczęto również obserwować znacznie większe natężenie zachorowań na raka skóry powodowanego przez intensywne promieniowanie UV, dzięki któremu zmienia się kolor skóry w solarium. Na szczęście zostało wymyślonego coś takiego jak opalanie natryskowe czyli alternatywa dla tradycyjnego szkodliwego solarium.

Dzięki miejscom takim jak właśnie solarium natryskowe możliwe jest całkiem zdrowe zmienianie zabarwienia swojej skóry na kolory opalenizny o różnych odcieniach. Dodatkowym atutem jest tutaj to, że odcień skóry jaki chce się w uzyskać w rezultacie można sobie samodzielnie dobrać. W solarium klasycznym nie było to możliwe ponieważ zabarwienie uzyskiwane było naturalnym zabarwieniem opalenizny (intensywność opalenizny nie zawsze musiała być naturalna).

Dlatego pojawienie się solariów natryskowych stało się prawdziwym przełomem, dzięki któremu każdy może mieć kolor skóry taki jak chce bez konieczności narażania się na szkodliwe promieniowanie UV i tym samym na powstanie zagrożenia powstania raka skóry, z którym nie jest łatwo walczyć.

Stopka autorska: opalanie natryskowe w Warszawie

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz