Alternatywa dla najdroższych kremów

Każda kobieta pragnie wyglądać młodo – tylko wtedy czuje się atrakcyjna i pewna siebie. Dlatego tak większość Pań pragnie przedłużać w nieskończoność swoją młodość starając się pozbyć wszelkich zmarszczek i innych oznak starzenia skóry. Nierzadko wybieramy się do profesjonalnych gabinetów odnowy biologicznej czy też salonów medycyny estetycznej, aby dłużej cieszyć się gładką skórą. Tutaj panie mają do dyspozycji szereg zabiegów upiększających, jakie oferuje nam dzisiejsza medycyna.

Reklama

Operacje plastyczne

jonoforeza w kosmetyce

Jedną z tych metod są operacje plastyczne, które pozwalają nam z dnia na dzień odmłodzić swoją twarz. To właśnie tutaj możemy podjąć decyzję, o wyeliminowaniu zmarszczek, a także odpowiednio wymodelować swoją twarz, czego nie dają nam żadne inne zabiegi kosmetyczne typu botoks czy fale radiowe. Niestety wiążą one się z pewnym ryzykiem, które jest niewątpliwie nieodzownym elementem każdego inwazyjnego zabiegu, choćby nie wiadomo jak mało skomplikowanym. Trzeba się tutaj niestety liczyć z przykrymi komplikacjami i niejednokrotnie nasza twarz po zabiegu jest w dużo gorszym stanie, aniżeli tuż przed zabiegiem. Warto więc poważnie zastanowić się nad tą formą odmładzania, gdyż jest bardzo ryzykowna, a jej negatywnych efektów nie będziemy w stanie się później pozbyć.

Zabiegi kosmetyczne

Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek, to właśnie botoks stał się tutaj liderem numer jeden na rynku kosmetycznym. Większość pań, systematycznie uczęszcza na ostrzykiwanie twarzy tą właśnie substancją. Jest to zabieg zdecydowanie mniej inwazyjny niż operacja plastyczna, aczkolwiek należy wziąć pod uwagę, iż nie każdy może z nich skorzystać. Należy więc najpierw sprawdzić, czy czasami nie jesteśmy uczuleni na ten preparat, gdyż w przeciwnym wypadku możemy również skazać się na problemy.

Kolejnym zabiegiem, który można zastosować jest jonoforeza. Jonoforeza w kosmetyce jest stosowana już od dawna i służy nie tylko do usuwania zmarszczek. Na czym ona polega? Za pomocą prądu emitowanego o niskiej częstotliwości, możemy wprowadzać odpowiednie preparaty lecznicze, które w przeciwieństwie do kremów, wnikają w najgłębszą warstwę skóry zwaną skórą właściwą. Stosowanie nawet najdroższych kremów oraz tych uznawanych za najskuteczniejsze, z pewnością nie przyniesie nam takich rezultatów jak wprowadzanie preparatów za pośrednictwem jonoforezy.

W zależności od wprowadzanego preparatu, jonoforeza można niwelować zmarszczki, walczyć z trądzikiem czy też przebarwieniami skórnymi. Jest to zabieg nieinwazyjny, albowiem nie dokonuje się tutaj żadnych nakłóć igłą, cięć skalpelem i innych, a więc jest on zdecydowanie najbezpieczniejszy niż te opisane powyżej, jednakże z uwagi na działanie prądu, nie powinien być wykonywany kobietom w ciąży, a także osobom z rozrusznikami serca.

Stopka autorska: Jonoforeza w kosmetyce – http://zabiegi-kosmetyczne.eu/kosmetyka-profesjonalna/jonoforeza-w-kosmetyce/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz