Jak uwieść kobietę?

Mężczyźni od wieków starają się zdobywać kobiety, a kobiety uwodzą ich i zachęcają do zdobywania swoim wdziękiem, pięknem i inteligencją. Mężczyznę w kobiecie może pociągać tak naprawdę wszystko co tylko sobie wybierze i tu też pojawia się problem. Pomimo, że uwodzenie jest sztuką starą jak świat, nie zawsze mężczyzna potrafi osiągnąć zamierzony cel i zdobyć tą jedyną, upragnioną kobietę.

Reklama

Uwodzenie kobiet

Jak to zmienić? Jak stanąć na wysokości zadania ale jednocześnie nie dać się wciągnąć pod pantofel? Wystarczy skupić się na byciu sobą i zaoferować to co się ma najlepszego. Nie oznacza to, że trzeba wyglądać jak Apollo czy też pięknie przemawiać jak najwyższej klasy krasomówca. Wystarczy po prostu być sobą i mieć trochę odwagi, aby zrobić pierwszy krok. Każda kobieta pragnie być adorowana przez mężczyznę, lubi go zwodzić i zachęcać do tak zwanego polowania. I jeśli tak naprawdę zależy nam na udanym związku w przyszłości, to chyba nie da się i nie warto tego etapu pomijać. Zdobywając kobietę, która nie jest łatwa, nie pozwala się uwodzić każdemu mężczyźnie i posiada poczucie własnej wartości, mamy wrażenie, że zdobyliśmy wyjątkowy skarb. I chyba o to chodzi. To, czy później nasze wyobrażenie o danej kobiecie się zmieni, zleży już tylko i wyłącznie od jej cech charakteru, sposobu postępowania i zachowania. Początkowa faza znajomości jest jednak bardzo ważna ponieważ zaspokaja nasze potrzeby, które szczegółowo określa sztuka uwodzenia.

O kobiece względy warto zabiegać, choćby i tak miało nic z tego nie wyjść, ponieważ sama zabawa w polowanie może nam dać dużo satysfakcji i dostarczyć wielu emocji. Oczywiście do tak, w sumie nierównej, walki należy się uprzednio przygotować, ponieważ porażkę poniesie każdy słaby mężczyzna, zbyt emocjonalny i nieodporny na ewentualne odrzucenie. Niestety zazwyczaj to kobiety mają ostatnie zdanie i albo dadzą się uwieść, albo nie. To od nich zależy czy łaskawie spojrzą na mężczyznę czy też zlekceważą wszystkie jego starania. Mężczyzna musi być zatem nie tylko odporny psychicznie ale i emocjonalnie przygotować się na każdą ewentualność. Nie jest to proste i nigdy nie będzie, można jednak ćwiczyć i próbować do skutku.

Czy warto tracić czas? Na pewno, ponieważ można zyskać związek, miłość, partnerstwo, wsparcie, opiekę i wiele czułości, a tego szukają obie strony od zarania dziejów. Tak więc, każdy mężczyzna nie powinien się zrażać gdy kobieta raz odrzuci jego zaloty. Wręcz przeciwnie, odrzucenie powinno motywować i dostarczać pomysłów do dalszego uwodzenia.

Stopka autorska: sztuka uwodzenia – http://sztuka-uwodzenia.info

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz