Bilety lotnicze do Niemiec

Berlin jako niemiecka stolica to główny ośrodek kulturowy i edukacyjny naszego kraju. Miasto posiada bardzo bogatą historie i tradycję. W porównaniu do innych stolic naszego kontynentu, Berlin przoduje w ilości zabytków. Można znaleźć tu sporo instytucji kultury, muzea a także ku zaskoczeniu niektórych wiele plenerów i ośrodków relaksacyjnych. Berlin mimo napływu turystów i studentów jest bardzo zielonym miastem. Najważniejsze zabytki to Brama Brandenburska, Reichstag, Mur Berliński, Pałac Charlottenburg, a także Nowa Synagoga. Bilety lotnicze do Berlina oferuje linia Air Berlin zwiększając swoje połączenia do trzech razy w ciągu dnia. Początki rezerwacji to październik, natomiast pierzy lot do Berlina odbędzie się w marcu przyszłego roku. Berlin to także bardzo dobre miejsce do przesiadki. Później możemy polecieć do Nowego Jorku czy Miami.

widokówka Berlina

Lot do Hanoweru

Nowe połączenie z Niemcami oferuje także Lot. Rejsy rozpoczną się już od początku października. Nowe połączenie będzie związane z odwiedzeniem już szóstego portu lotniczego w Niemczech. Lot będzie latał do Hanoweru codziennie oprócz sobót. Hanower to bardzo dobrze rozwinięte miasto, które mieści w sobie znane firmy a także często jest organizatorem różnych ważnych imprez kulturowych i sportowych na miarę światową. Dzięki nowemu połączeniu, także nasi rodacy będą mieli ułatwioną komunikację z tą częścią Niemiec.

Coraz więcej lotów po Europie

Nowe oferty linii lotniczych sprawiają, ze nasz kontynent zaczyna się stopniowo kurczyć. Już niebawem transport lądowy odejdzie do lamusa. Tanio, szybko i bezpiecznie można przemieszczać się po całej Europie. Przewoźnicy wciąż rozszerzają swoje siatki połączeń. Nic więc dziwnego, ze ruch lotniczy w tym roku zwiększył się znacznie w porównaniu do zeszłego roku. Co za tym idzie przewoźnicy łącznie przewieźli ponad milion pasażerów więcej. Trudno jednoznacznie wskazać czy chętniej wybieramy tanie linie lotnicze czy regularnych przewoźników. Na pewno loty po Europie bardziej opłacają się z przedstawicielami taniego latania.

Oferta Wizz Air, czy Ryanair, a może easyJet?

Oferty te są nie do pobicia przez większe towarzystwa lotnicze. Niemniej jednak regularni przewoźnicy oferują lepsze usługi w lotach długodystansowych. Dlatego rynek lotniczy wciąż się równoważy. Duża konkurencja sprawia, ze linie wciąż zaskakują nas ofertami first minut i promocjami na bilety lotnicze. Niedostosowanie się do potrzeb klienta i rynku zaowocowało upadkiem kilku linii lotniczych między innymi Spanair i Malev.

Źródło informacji – rezerwuj.org.pl

Stopka autorska: rezerwuj.org.pl – http://rezerwuj.org.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz