Fotografia – jak istotne ma znaczenie?

W zdjęciach fotografów zawsze zachwyca mnie dynamika, oraz emocje jakie temu towarzyszą, co sprawia, że zdjęcia po wielu latach potrafią nas wzruszać, powodować, że chwile przedstawione na zdjęciach przywracają część zapomnianych przeżyć. W zdjęciach chcemy odnajdywać emocje, przypominać sobie tamte minione chwile.

Reklama

ślubne zdjęcieKażdy fotograf zdaje sobie sprawę jak ważną ma pracę i ile kosztuje nie spełnienie oczekiwań klienta. Zatem jedna z głównych rad to dobrze poznać klienta i jego oczekiwania. Profesjonalizm w tej dziedzinie to podstawa. Wydatek na fotografa ślubnego z prawdziwego zdarzenia się opłaca.

Ważne by fotograf Was nieonieśmielał, by dobrze Wam się rozmawiało, byście nawiązali nić porozumienia, by fotograf potrafił Was zrozumieć  i właściwie dobrać zdjęcia i pomysły do Waszej osobowości, gustów. Sesja powinna przebiegać w przyjemnej luźnej atmosferze, zdjęcia wtedy wyjdą naturalnie. Sesje często trwają nawet godzinę lub dłużej, mogą być męczące, dlatego dużo wcześniej najlepiej ustalić ten dzień i najlepiej by nie wypadł tego dnia co ślub.

Z kolei sesje zdjęciowe odradzam robienia w dniu ślubu. Taką sesję warto zaplanować pomiędzy ślubem a weselem. Jeżeli zaraz po ślubie goście jadą na salę weselną, a państwo młodzi do fotografa ślubnego, katastrofa jest bardzo prawdopodobna. Państwo młodzi muszą wiedzieć, że goście nie lubią czekać na nim, na pierwszy toast, po którym będą mogli zająć miejsce przy stole. Dodatkowo wiadome jest, że na wesele zazwyczaj przychodzi się głodnym, więc nie należy pozwolić aby nasi goście wygłodnieli goście czekali aż wrócimy z sesji zdjęciowej.

Stopka autorska: fotografa ślubnego – http://www.photoartstudio.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz