Męska bielizna erotyczna

Bielizna erotyczna jest przeznaczona nie tylko dla kobiet. Także i mężczyźni mogą znaleźć coś dla siebie w bogatym asortymencie, choć w tym przypadku wybór jest znacznie mniejszy. Może ona równie urozmaicić życie sypialniane, co i kobieca bielizna erotyczna, jednak z tego rozwiązania niestety w większości korzystają homoseksualiści. Szkoda, gdyż również od strony męskiej przydałoby się czasem jakieś urozmaicenie, choćby i nawet tylko w ramach żartu. Możliwe też, że i ogólna opinia, iż tego typu bielizna jest przeznaczona głównie dla homoseksualistów nasi panowie nie chcą z niej korzystać.

Reklama

Przekraczanie granic przy wyborze bielizny erotycznej

męska bieliznaOczywiście w wyborze tego rodzaju bielizny męskiej należy się kierować między innymi gustem nie tylko pana ale i jego partnerki, oraz ich wyczuciem smaku. Dobrze jest też uświadomić sobie co dla nas jest granica nie do przekroczenia. Nie wszystkie panie chcą widzieć swoich ukochanych w tego rodzaju bieliźnie, a i nie każdy mężczyzna może się w niej czuć komfortowo. Warto jest jednak odrzucić czasami utarte konwenanse i spróbować czegoś nowego. Może być to humorystyczny akcent w sypialni, dzięki któremu odświeżymy stosunki między sobą.

Zresztą są to takie same stereotypy jak w przypadku damskiej bielizny erotycznej. Nie musimy przecież od razu inwestować w strój rodem z Borata, wystarczą obcisłe bokserki czy stringi z zabawnym nadrukiem, a czasami rolę stroju erotycznego mogą spełniać jedynie mankiety od koszuli i mucha. Jest to jedynie kwestia naszego nastawienia.

Historia męskiej bielizny erotycznej

Najwięcej tego typu produktów znajdziemy w sklepach internetowych. Wybór tutaj jest zdecydowanie większy. Z reguły są to różnego rodzaju majtki posiadające wiele kolorów i krojów. Mogą mieć nadruki lub być całkowicie gładkie. Oczywiście ważne jest to jaki rozmiar takiej bielizny dobierzemy i czy w ogóle będzie ona w guście naszego partnera. Niemniej jednak może ona stanowić ciekawy element w sypialni.

Historia męskiej bielizny rozwijała znacznie wolniej aniżeli jej damskiej wersji. Niegdyś panowie nosili tak zwane przepaski lędźwiowe (na przykład za czasów faraona).W XV wieku do użytku weszły pludry przypominające rajstopy, a do tego dopasowany kaftan. Z czasem kaftan uległ skróceniu, a na pludry zaczęto zakładać spodnie sięgające kolan. Kolejnym etapem męskiej bielizny były kalesony, które na początku były wykonane z lnu. Były one związane poniekąd z panującą wówczas modą na bardzo obcisłe stroje.

Kalesony jako bielizna erotyczna?

Dzięki kalesonom sylwetka mężczyzny była wygładzona. Wraz z powstaniem maszyny do szycia nadszedł czas na następną rewolucję w dziedzinie męskiej bielizny. Powstał wówczas model z odpinaną klapką z tyłu oraz rozporkiem z przodu. Dopiero na początku XX wieku powstały slipy, czyli majtki o kroju wyciętym z przodu na kształt litery „V”. Z czasem na rynku pojawiły się także popularne do dziś bokserki oraz męskie stringi. Te ostatnie nie cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie jeśli chodzi o sytuacje codzienne. Stanowią one jednak rodzaj męskiej bielizny erotycznej. Wzornictwo i kolorystyka męskiej bielizny także ulegały dużym zmianom. Wybór różnych kolorów, fasonów i materiałów jest duży i w zasadzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Stopka autorska: bielizny erotycznej. – http://biznesmarket.pl/z-czego-moze-byc-uszyta-damska-bielizna/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz