Last minute nad morzem bałtyckim

plaża nad bałtykiemWypoczynek na Morzem Bałtyckim z roku na rok okazuje się być coraz mniej lubianym i rzadziej wybieranym sposobem, na udane spędzanie wakacji. Wakacje nad Bałtykiem tracą z wielu względów, ale tym najważniejszym wydaje się być tutaj kwestia wysokich cen. Jak to możliwe, że przykładowo last minute, w kraju takim jak Grecja, we wspaniałym kurorcie położonym nad morzem egejskim, kosztuje dużo mniej niż podobny wypoczynek spędzony nad polskim Bałtykiem? Trudno to ocenić. Nie mniej jednak wydaje mi się, że jeśli handlowcy, którzy prowadzą działalność nad polskim morzem nie zmienią jej zasad, to lada chwila mogą stracić zaufanie i pokończyć całkowicie wszystkie swoje biznesy.

Reklama

W ostatnich latach największym zagrożeniem dla Morza Bałtyckiego są właśnie promocje last minute, które prowadzą do tego, że każdego roku Bałtyk pogarsza swoje statystyki odwiedzin turystów. Wakacje nad Bałtykiem powinny być fajne i komfortowe, ale przede wszystkim tanie, gdyż bez tego, nie ma co liczyć na zainteresowanie ze strony naszych rodaków. Biura podróży bardzo szybko zniszczą swoimi ofertami całe polskie wybrzeże.

Trudno jest przewidzieć, jak będą wyglądały kolejne wydarzenia związane z turystyką Polaków. Czy zdecydujemy się na podróżowanie po świecie, czy też może będziemy stopniowo wracali do wypoczywania w Polsce? Odpowiedź na to pytanie jest strasznie trudne i po prostu to historia pokaże nam, jak to wszystko będzie wyglądało w przyszłości.

Stopka autorska: last minute – http://www.odpoczne.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz