Bransoletka na lato

bransoletka

Bransoletka na lato

Nadejście wiosny pociąga za sobą chęć do zmian. Najbardziej widoczne ale zarazem najprostsze są zmiany garderoby. Gdy tylko powieje cieplejszy wietrzyk od razu pędzimy aby roztrwonić pieniądze na kolorowe sukienki, awangardowe spódnice lub chociaż barwny szalik. Czasem zakupy nigdy nie zostają „skonsumowane” – kupiony w przypływie chwilowej zachcianki ciuch nigdy nie „wyjdzie” do ludzi. Przeważnie nie pasuje rozmiar albo ma zbyt odważny kolor. Prawdopodobnie też po prostu do niczego nie pasuje.

Dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie wiosennych zachcianek jest kupno biżuterii. Kolorowe bransoletki ożywią czarny lub popielaty płaszczyk kupiony kilka sezonów temu „ na lata”.

Reklama

Nawet staroświecki pierścionek z dużym kolorowym kamieniem można przenieść w czasie zakładając do niego egzotyczne bransolety. Bransoletki o wyraźnym kolorze lub formie nie nadają się do pracy biurowej – warto o tym pamiętać. Podobnie jak w szkole gdzie raczej sprawdzą się bransoletki delikatne ale niezbyt kosztowne – te plecione z kolorowych sznureczków są jak najbardziej na miejscu. Zegarek na srebrnej bransolecie nawet malutki ale gustowny jest zawsze na miejscu: obojętnie czy w pracy biurowej, na delegacji czy na służbowej kolacji – warto więc sprawić sobie taki „drobiazg” jeśli potrzebujemy uniwersalnej i odpowiedniej na każdą okazję biżuterii a nie chcemy lub nie mamy miejsca na magazynowanie dużej jej ilości. Drogocenna biżuteria ma wiele zalet: po pierwsze nigdy się nie zestarzeje, a nawet jeśli to jej wartość wzrośnie. Z pięknej bransolety nigdy nie „wyrośniemy”.

Obcisła bluzka lub spodnie niestety nie sprawdzą się gdy przytyjemy natomiast nasza biżuteria – nie ma znaczenia ile kilogramów jest za dużo, zawsze pasuje. Warto więc inwestować w biżuterię drogą ale również w tą tańszą ale odpowiadającą aktualnym trendom. Plastikowe bransoletki nie przetrwają próby czasu ale nacieszą oko na wiosnę i nie nadwyrężą kieszeni. To ważne jeśli zdajemy sobie sprawę z tego,że trendy w modzie przemijają dość szybko.

Stopka autorska: bransoletki – http://www.apart.pl/pl/zloto,c,1,5

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.7/10 (liczba ocen: 6)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz